Akcesoria do biokominków - praktyczne, estetyczne i eleganckie

Akcesoria do biokominków, takie jak aromatyzery, dekoracyjne kamienie, ceramiczne polana czy też szyby, pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Wygodnie i tanio zamówisz je w naszym sklepie internetowym kominkiGT!

Aktywne filtry

Estetyka i bezpieczeństwo - akcesoria do biokominków

W naszym sklepie online kominkiGT znaleźć można wiele akcesoriów, dzięki którym użytkowanie biokominka będzie nie tylko przyjemniejsze, ale też bezpieczniejsze. Jednym z takich akcesoriów jest minimalistyczny i elegancki aromatyzer, naczynie do aromaterapii. Odrobina wody i olejku zapachowego w połączeniu z ciepłem płomieni sprawia, że po całym pomieszczeniu roznosi się piękny zapach. Z kolei jeśli chcemy zabezpieczyć ogień przed dziećmi lub zwierzętami, warto sięgnąć po hartowane szyby do montażu w biokominkach. Są odporne, skuteczne i łatwe w montażu.  

Kamienie i polana do biokominków

Biokominek sam w sobie stanowi znakomitą dekorację. Kilka dodatkowych akcesoriów może jednak sprawić, że całość będzie się prezentować wyjątkowo efektownie. Dobrym przykładem takich akcesoriów są białe, gładkie, ręcznie selekcjonowane kamienie ozdobne, które wystarczy ułożyć przy palenisku. Osoby, które szukają bardziej tradycyjnych rozwiązań, mogą sięgnąć po ceramiczne, ręcznie malowane polana. Do złudzenia przypominają szczapy drewna. Ich dużą zaletę stanowi fakt, iż utrzymują ciepło jeszcze długo po wygaszeniu płomieni.

Akcesoria do biokominka - dekoracyjne i ekologiczne dodatki

Akcesoria do biokominka dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci stworzyć klimatyczne wnętrze, o którym marzysz! Ceramiczne polana do biokominka sprawią, że przeniesiesz się w wyobraźni do domku w górach, a po zgaszeniu ognia jeszcze długo będą utrzymywać ciepło (a do tego nie ulegają zniszczeniu!). Jeśli masz mniejszy biokominek, wybierz dekoracyjne, specjalnie wyselekcjonowane kamienie do biokominka.

To akcesoria, które podobnie jak ceramiczne polana kumulują ciepło, a następnie, po wygaszeniu ognia, oddają je do otoczenia. Chcesz dokupić szybę do biokominka? To świetnie - u nas znajdziesz model, który Cię interesuje. Do rozpalenia ognia w palenisku użyj neutralnego lub zapachowego biopaliwa do biokominka. Rozkoszuj się aromatem espresso, lawendy, róży, wanilii, cynamonu lub grzanego wina. Sprawdź, jakie jeszcze zapachowe biopaliwa do biokominka mamy do wyboru!