Szyby do Sunset Garden (4 szt.)

Szyby do biokominków wolnostojących Sunset Garden 30 x 40 cm – 4 szt.

Zestaw wysokiej jakości szyb do biokominków wolonostojących marki BiokominkiGM zawiera 4 elementy o wymiarach 30 x 40 cm. Szyby są dopełnieniem wolnostojących kompaktowych biokominków z linii Sunset Garden marki BiokominkiGMT. Takie mini kominki na biopaliwo urozmaicą każde wnętrze. Ich zaletą jest możliwość przenoszenia w dowolne miejsce w pomieszczeniach lub na zewnątrz bez konieczności wykonania skomplikowanej instalacji. Wystarczy jedynie wsunąć szyby w otwory biokominka.

Szyby są przystosowane do działania w wysokich temperaturach. Dlatego nie ma obawy, że popękają nawet mimo dość dużego płomienia w biokominku. Zabezpieczają płomień przed zagaszeniem w razie ewentualnych podmuchów wiatru. Stanowią więc potrzebną barierę ochronną. 

Szyby do biokominków Sunset Garden dają poczucie bezpieczeństwa użytkownikom. Osłona przed ogniem jest szczególnie ważna jeśli w pobliżu biokominka znajdują się dzieci, czy zwierzęta. Z szybami można więc bez obaw w pełni korzystać z biokominka.

Warto je mieć, a cały komplet szyb 30 x 40 cm (4 szt.) zamówisz wygodnie w hurtowni online kominkiGT. Zestaw oferujemy w korzystnej cenie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów. 

Szyby do biokominków wolnostojących Sunset Garden – zalety 

  • szkło przystosowane do wysokich temperatur
  • osłona przed wiatrem 
  • stabilizacja płomieni
  • zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z biokominka
  • ekspresowy montaż
Bio szyba Sunset

Specyficzne kody

EAN13
5902730355236

Szyby do Sunset Garden (4 szt.)

142,05 zł

Zestaw szyb do biokominka Sunset Garden. Komplet 4 sztuk.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także