Szyba do biokominka Box

Szyba do biokominków wiszących Box

Szyba do biokominków wiszących Box to akcesorium znacznie poprawiające bezpieczeństwo podczas korzystania z biokominka. Element wykonany z hartowanego szkła ma wymiary 739x90 mm (z uchwytami) idealnie pasuje nie tylko do biokominków z serii Box, ale do wszystkich innych typów marki BiokominkiGMT o tych wymiarach.

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne do montażu elementy, a samo montowanie szyby do biokominka jest maksymalnie uproszczone. Wystarczy wykorzystać do tego dołączone do zestawu wraz ze śrubkami uchwyty montażowe. Są one specjalnie przygotowane. Mają na brzegach zagięcia przytrzymujące szybę. Uchwyty należy dopasować po obu stronach, następnie dokręcić śrubkami. Potem wystarczy już tylko wsunąć w nie szybę. W kilka chwil możesz cieszyć się pięknym, solidnym i prawidłowo zmontowanym biokominkiem wiszącym.

Zalety szyby do biokominków wiszących Box

Prezentowana szyba do biokominków wiszących to prawdziwe solidne wykonanie. Hartowane szkło zapewnia odporność na wysokie temperatury, a więc nie ma ryzyka, że szyba pęknie przy większych płomieniach.

Szyba uniemożliwia rozprzestrzenianie się ognia poza obszar biokominka. Ponadto osłania ogień przed ewentualnymi ruchami powietrza. W ten sposób nie dojdzie do zagaszenia płomienia. Dzięki szybie w biokominku ogień pali się równomiernie, jest ustabilizowany. Bardzo ważnym atutem tego akcesorium jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom podczas pracy biokominka. Szyba jest po prostu barierą ochronną przed ogniem.

Po zakup szyby do biokominków wiszących Box firmy BiokominkiGMT zapraszamy do naszej hurtowni internetowej kominkiGT. Formalności, transport załatwiamy online bez wychodzenia z domu. To jest ogromny plus, a kolejny to nasza przystępna cena. Zainteresowany / zainteresowana? To zapraszamy!

Bio szyba Box

Specyficzne kody

EAN13
5902730351818

Szyba do biokominka Box

123,84 zł

Szyba do biokominka Box. Wymiary z uchwytami: 739x90 mm. Odporne szkło hartowane.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także