Biokominek wiszący – elegancja i nowoczesność w Twoim salonie lub sypialni

Doskonały i bezpieczny sposób na aranżację klimatycznego salonu, pokoju dziennego, jadalni czy biura.

Aktywne filtry

Biokominek wiszący to typ urządzenia, które można zawiesić na ścianie. Minimalistyczny, prosty i jednocześnie szykowny design doskonale wpasuje się na ściany w nowocześnie zaaranżowanym salonie, sypialni, jadalni albo gabinecie w biurze. Wnętrze zyskuje niepowtarzalny klimat, który możliwy jest właśnie dzięki iskrzącym w biokominku płomieniom. Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz wybrać biokominek wiszący z szybą, która zabezpieczy przed bezpośrednim kontaktem z ogniem. Jest to opcja szczególnie przydatna, jeśli w pomieszczeniu przebywają dzieci lub zwierzęta.

Biokominki wiszące – sposób na aranżację małych i dużych przestrzeni

Biokominki wiszące są znakomitym pomysłem niezależnie od tego, jak dużą powierzchnią dysponujemy. Sprawdzą się zarówno w przestronnych salonach, jak i mniejszych bardziej kameralnych sypialniach. Wieszając biokominek na ścianie, można zaoszczędzić nieco przestrzeni. W ten sposób nawet na niewielkiej przestrzeni można stworzyć całkiem funkcjonalne wnętrze. Biokominek wiszący wbudowany w ścianę nie będzie przytłaczał całej kompozycji. Będzie subtelnym akcentem, który dostarczy delikatnego światła i ogrzeje atmosferę. 

To praktyczne bezobsługowe urządzenie, które nie wymaga podłączenia do przewodu kominowego. Wygoda i komfort od ręki. W sklepie internetowym kominkiGT możesz wybierać spośród wielu modeli biokominków wiszących w różnych wersjach kolorystycznych. Śmiało rozejrzyj się, zapraszamy!