Biokominek Sunset Garden mini

Biokominek Sunset Garden Mini - idealny dodatek do aranżacji przestrzeni (nie tylko) w Twoim ogrodzie

Biokominek Sunset Garden Mini to wyjątkowy, niezwykle efektowny dodatek do każdej przestrzeni. Jego niewielkie rozmiary i mała waga sprawiają, że w dowolnej chwili możesz go przestawić w wybrane miejsce. Płomienie ognia osłonięte z każdej strony hartowanymi szybami staną się doskonałą dekoracją salonu czy sypialni, ale również (a może nawet przede wszystkim) takich stref wypoczynkowych, jak ogród, taras czy balkon. W jednej chwili cała przestrzeń staje się klimatyczna i ciepła. W chłodniejsze wieczory możesz z powodzeniem ogrzać przy biokominku Sunset Garden Mini zziębnięte dłonie.

Wolnostojący biokominek Sunset Garden Mini - budowa i bezpieczeństwo

Biokominki Sunset Garden Mini wykonane są ze stali, która została pomalowana proszkowo farbą odporną na działanie wysokich temperatur. Palnik w tym fantastycznym biokominku wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wewnątrz znajduje się chłonny wkład, dzięki któremu nawet w razie przypadkowego rozlania biopaliwa, pozostajemy bezpieczni (wkład wchłania nadmiar biopaliwa). Z kolei dołączona do zestawu zagaszarka pozwala w jednej chwili wygasić cały płomień.

W zestawie znajdują się:

  • Biokominek wolnostojący Sunset Garden Mini
  • Palnik ze stali nierdzewnej
  • 4 hartowane szyby
  • Zagaszarka (uchwyt do wygaszania płomienia)
Bio Sunset Garden Mini

Specyficzne kody

EAN13
5902730355540

Biokominek Sunset Garden mini

244,70 zł brutto

Wolnostojący biokominek Sunset Garden Mini - kolor czarny mat. Wymiary 26x33x26 cm. W zestawie hartowane szyby i wygaszarka.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także