• -10%
Biokominek Slim 650x400 z szybą czarny

Żywy ogień w domu - niepowtarzalna atmosfera i komfort

Jesienne i zimowe wieczory nie muszą budzić nieprzyjemnych skojarzeń. Wręcz przeciwnie - im bardziej ponuro za oknem, tym milsza atmosfera może panować w środku. Zwłaszcza jeśli mamy do dyspozycji dający ciepło i miły dla oka biokominek. Już teraz, aby cieszyć się żywym ogniem w domu, nie musisz mieć komina. Biokominek 650x400 Slim wystarczy zawiesić na ścianie lub zamontować w zabudowie. Jego kształt i kolor są wyjątkowo uniwersalne, dlatego będzie się prezentował w każdej aranżacji zjawiskowo. 

Biokominek Slim a klasyczny biokominek

Czym różni się klasyczny biokominek od biokominka Slim? W tym pierwszym przypadku hartowana szyba przebiega przez całą długość kominka, natomiast w drugim - szyba zamontowana jest na równi z bryłą biokominka, przez co całość jest bardziej kompaktowa. Głębokość zabudowy biokominka wynosi zaledwie 90 mm. Biokominek 650x400 Slim ma 3-punktowy palnik z ciągłą linią ognia o długości 276 mm. Wielkość płomienia w biokominku można dowolnie (i w bezpieczny sposób) regulować. 

Czy biokominek 650x400 Slim podnosi temperaturę w pomieszczeniu?

Biokominek 650x400 Slim to nie tylko magiczny klimat w domu. To także więcej ciepła! W pomieszczeniu do 25 m² podczas spalania biopaliwa w biokominku temperatura podnosi się nawet o 2-3°C! Wyobraź sobie, jak przyjemnie będzie spędzać czas w Twoim salonie lub sypialni, gdy będzie go ogrzewał delikatny płomień biokominka. Usiąść w takim miejscu z kubkiem gorącej herbaty to najlepszy relaks pod słońcem. A jeśli do tego lubisz, gdy w domu roznosi się piękny zapach, możesz wybrać biopaliwo aromatyzowane. Dzięki temu Twój dom stanie się oazą spokoju i wypoczynku. Biopaliwo, którym zasilany jest płomień w biokominku 650x400 Slim, jest ekologiczne i nie emituje żadnych szkodliwych substancji. 

Czy biokominek jest bezpieczny?

Decydując się na biokominek 650x400 Slim, zyskujesz komfort i spokój. Jego montaż nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń. Nie musi też mieć podłączenia do wentylacji czy komina. Wystarczy powiesić go w odległości minimum 50 cm od materiałów łatwopalnych. Biokominki 650x400 Slim zawierają palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV. To palnik o podwójnym dnie, w którym znajduje się wkład chłonny chroniący przed przypadkowym rozlaniem się biopaliwa. Regulacja płomienia wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej pozwala na pełną kontrolę ognia.

… ale czy na pewno?

Czy masz jeszcze wątpliwości co do bezpieczeństwa biokominka? Oto kilka informacji, które je rozwieją! W pełni hartowana szyba znajdująca się w przedniej części biokominka zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z ogniem. Co więcej, do zestawu dołączona jest zagaszarka. Dzięki niej możesz w jednej chwili wygasić całkowicie ogień płonący w biokominku. W komplecie z biokominkiem 650x400 Slim otrzymujesz też specjalny lejek, który pozwala na łatwe, bezpieczne i wygodne nalewanie biopaliwa.

W zestawie znajdują się:

  • Biokominek wiszący 650x400 Slim 
  • Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Regulacja płomienia
  • Szyba wraz z uchwytami
  • Lejek do nalewania biopaliwa
  • Zestaw do montażu
Bio 650 slim szyba

Specyficzne kody

EAN13
5902730351627

Biokominek Slim 650x400 z szybą czarny

339,43 zł
377,14 zł

Przyjemne ciepło bijące od kominka teraz możesz uzyskać nawet w mieszkaniu w bloku! Biokominek Slim 650x400x120 mm - czarny strukturalny mat. Do zawieszenia i do zabudowy. Hartowana szyba. Certyfikat bezpieczeństwa TUV.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także