• -5%
Biokominek portalowy Koloseum Pula z szybą

Biokominek portalowy Koloseum Pula - ponadczasowy styl i nowoczesne technologie wykonania

Tradycyjny kominek ma swój urok, jednak każdy, kto musiał w nim palić, przygotowywać drewo, a także czyścić palenisko wie, ile to pracy. Jak jednak zrezygnować z tej przyjemności, jaką daje ciepło ognia i jego blask? Na szczęście nie trzeba! Biokominek portalowy z szybą Koloseum Pula z powodzeniem zastąpi tradycyjny kominek, a przy tym jest wyjątkowo łatwy zarówno w montażu, jak i w obsłudze. Wystarczy przystawić go do ściany, ustawić w wyznaczonym miejscu palenisko i podpalić ogień, używając do tego biopaliwa. Bez konieczności noszenia drewna, bez nieustannego sprzątania popiołu i sadzy i bez dymu. Biały, elegancki, klasyczny biokominek portalowy z szybą Koloseum Pula wykonany jest z lakierowanej płyty MDF. Pięknie wpisze się w aranżację każdego wnętrza, od klasycznego, przez glamour i eklektyczne, po nowoczesne i awangardowe. 

Klimatyczne wnętrze z biokominkiem Koloseum Pula - czy biokominek jest bezpieczny?

Wyobraź sobie: dosłownie w kilka sekund w Twoim domu lub mieszkaniu rozpalasz ogień w palenisku. Jeśli dodatkowo chcesz, by w powietrzu unosił się piękny zapach, użyj zamiast biopaliwa bezwonnego - paliwa aromatyzowanego. Ogień w biokominku pozwala podnieść temperaturę w pomieszczeniu do 25 m2 nawet o 2-3 stopnie Celsjusza! A jeśli zastanawiasz się, czy użytkowanie biokominka jest bezpieczne, to przekonaj się:

  • Biokominek portalowy z szybą Koloseum Pula ma palnik, którego bezpieczeństwo potwierdzone zostało certyfikatem TUV
  • W biokominku możesz w sposób płynny regulować siłę ognia
  • Hartowana szyba skutecznie chroni przed bezpośrednim kontaktem z ognia (co ważna zwłaszcza w przypadku, gdy w domu są dzieci lub zwierzęta)
  • Dzięki dołączonemu do zestawu lejkowi wygodnie, łatwo i bezpiecznie uzupełnisz poziom biopaliwa

Biokominek Koloseum Pula - elementy zestawu:

  • Wolnostojący biokominek portalowy Koloseum Pula z szybą
  • Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Hartowana szyba
  • Lejek do wlewania biopaliwa
  • Zestaw montażowy
Bio Koloseum Pula szyba

Biokominek portalowy Koloseum Pula z szybą

1 537,95 zł
1 618,89 zł

Biokominek portalowy Koloseum Pula z szybą - wymiary 113x100x30 cm. Kolor biały.  Materiał obudowy. MDF (lakierowany). Moc 2 kW. Hartowana szyba. Nie wymaga zabudowy. Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV. 

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także