Szyba 900 mm z uchwytami

Bezpieczny biokominek - szyba 900 mm

Biokominki są bezpieczne w użytkowaniu. Ogień pali się w nich dzięki biopaliwu (bioetanolowi), który nie emituje żadnych szkodliwych substancji, a przy tym jest bezwonny. Płomienie w biokominku możemy też w każdej chwili wygasić przy użyciu zagaszarki. Jeśli jednak mamy w domu dzieci lub zwierzęta, warto sięgnąć po wszelkie środki, które pomogą nam zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Dzięki zamontowaniu szyby 900 mm zyskujemy solidną osłonę przed bezpośrednim kontaktem z ogniem. Co więcej, biokominek z szybą prezentuje się bardzo elegancko, a przy tym nie tracimy widoku na piękne, dające ciepło płomienie. Szyba w biokominku nie zasłania w całości dostępu do ognia - w górnej części i po bokach pozostawione są wolne przestrzenie, przez które może wpadać powietrze i przez które ciepło z paleniska przedostaje się do pomieszczenia.

Hartowana szyba 900 do biokominka

Szyba 900 mm do biokominka wykonana jest ze szkła hartowanego, które wykazuje dużą odporność na wysokie temperatury. Szkło sprzedawane jest w zestawie, w którym znajdują się wszystkie elementy potrzebne do samodzielnego zamontowania. Szyba jest równie łatwa i bezproblemowa w montażu, jak sam biokominek. Jeśli chcesz, by Twój biokominek nie tylko tworzył w Twoim domu niepowtarzalny nastrój, ale też by zapewnił maksymalne bezpieczeństwo, zamontowanie szyby to doskonały pomysł. Zamówisz ją w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu, w naszym sklepie internetowym kominkiGT. Oferujemy sprawną wysyłkę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się!

Bio szyba 900
498 Przedmioty

Szyba 900 mm z uchwytami

123,84 zł

Szyba do biokominka 900 mm z uchwytami. Bezpieczne, trwałe i odporne szkło hartowane. W zestawie wszystkie elementy potrzebne do zamontowania. Łatwy i szybki montaż.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także