Szyba 650 mm z uchwytami

Biokominek 650x400 z szybą i bez szyby

Zarówno opcja biokominka bez szyby, jak i z szybą, ma swoje zalety. W tym pierwszym przypadku możemy cieszyć się widokiem żywego, nieosłoniętego ognia. W drugim przypadku z kolei zwiększamy bezpieczeństwo użytkowania biokominka, ograniczając do pewnego stopnia możliwość bezpośredniego kontaktu z płomieniami. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy w domu są dzieci lub zwierzęta i chcemy ograniczyć ryzyko dotknięcia przez nie ognia. Szyba 650 mm osłania palenisko w dużej mierze, jednak z przodu pozostają też miejsca dające wolny dostęp do powietrza. 

Hartowana szyba do biokominka 650x400

Szyba 650 mm zamontowana w biokominku nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale też prezentuje się bardzo stylowo. Wykonana jest ze szkła hartowanego i wykazuje odporność na działanie wysokich temperatur. Idealne dopasowanie szyby i subtelne osłonięcie ognia sprawiają, że całość nabiera wyjątkowego charakteru.

W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne do montażu elementy, dzięki czemu szkło można bezproblemowo zamontować samodzielnie (podobnie jak biokominek). Jeśli szukasz sposobu na ograniczenie dostępu do żywego ognia w biokominku, to szyba 650 mm będzie idealnym rozwiązaniem. Zamówisz ją wygodnie w naszym sklepie internetowym kominkiGT w przystępnej cenie. Oferujemy też szybką wysyłkę i obsługę na najwyższym poziomie. Przekonaj się!

Bio szyba 650
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5902730354918

Szyba 650 mm z uchwytami

116,55 zł

Szyba 650 mm z uchwytami do biokominka. Szkło hartowane. Łatwy montaż (w zestawie wszystkie potrzebne do zamocowania elementy). Bezpieczna, trwała i odporna na działanie wysokich temperatur.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także