Biokominek wolnostojący Smart 13x13x17 cm 3 kolory

Biokominek wolnostojący Smart GMT Bysil 13x13x17 cm

To najmniejszy biokominek z oferty firmy Bysil. Urządzenie o kompaktowych wymiarach zajmuje niewielką przestrzeń i możesz je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Sprawdzi się w pomieszczeniach zamkniętych, jak i również na otwartej przestrzeni – w ogrodzie, na tarasach lub balkonach. Biokominek Smart to nie tylko wyjątkowo ciekawa ozdoba, która wprowadza przyjemny klimat. To również doskonały sposób na docieplenie pomieszczeń w chłodniejsze dni. Moc grzewcza urządzenia podnosi temperaturę o 2-3°C w pomieszczeniach o metrażu do 25 m2

Model jest solidnie wykonany ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Zasilany jest bezzapachowym, nieszkodliwym dla środowiska naturalnego paliwem. Biokominek Smart jest ekonomiczny, ekologiczny i nie wymaga skomplikowanego montażu, podłączeń do komina, czy wentylacji. Nie potrzebujesz też specjalnych zezwoleń na jego posiadanie – same plusy! 

Biokominek Smart GMT Bysil – całkowicie bezpieczny w użytkowaniu

Biokominki z serii Smart mają palnik z ciągłą linią ognia, podwójnym dnem i chłonnym wkładem. W razie wycieku biopaliwo będzie wsiąkać, nie przedostanie się na zewnątrz. Urządzenie ma również cztery naprawdę solidne szyby wykonane z hartowanego szkła, które chronią przed wydostaniem się płomieni. Zatem wszyscy domownicy będą bezpieczni. W pakiecie dołączono również zagaszarkę, czyli specjalny uchwyt przeznaczony do gaszenia płomieni w biokominku.

Biokominek Smart marki Bysil dostępny jest w naszym sklepie internetowym kominkiGT w 3 opcjach kolorystycznych strukturalnych (matowych): czarnej, białej lub szarej. Gwarantujemy przystępną cenę, zapewniamy dostawę na terenie całego kraju. Jak zamówić? Zadzwoń do nas lub napisz maila. Przygotujemy wycenę i załatwimy formalności online. Zapraszamy!

W skład zestawu wchodzą:

  • Biokominek wolnostojący Smart;
  • Palnik z wkładem chłonnym;
  • Hartowane szyby (4 sztuki);
  • Zagaszarka.

Kolory do wyboru:

  • Czarny strukturalny;
  • Biały strukturalny;
  • Szary strukturalny.
Bio Smart 13x13x17 C
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687264

Biokominek wolnostojący Smart 13x13x17 cm 3 kolory

125,51 zł

Biokominek wolnostojący Smart 13x13x17 cm - kompaktowe wymiary, przenośny. Ekologiczny, ekonomiczny, nieszkodliwy dla zdrowia. Biopaliwo - bioetanol. Duża moc grzewcza. Certyfikat bezpieczeństwa TUV.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
szary strukturalny
 
 
czarny strukturalny
 
 
biały strukturalny
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także