Polana ceramiczne MIX 4 szt.
search
  • Polana ceramiczne MIX 4 szt.

Polana ceramiczne MIX 4 szt.

92,88 zł

Polana MIX to zestaw 4 sztuk ceramicznych, ręcznie malowanych szczap drewna. Nie ulegają zużyciu i są odporne na działanie wysokich temperatur. Długość od 17 do 25 cm. Utrzymują ciepło jeszcze po wygaszeniu ognia. 

Ilość

Ceramiczne ozdoby do biokominków Polana MIX

Biokominki zapewniają żywy ogień we wnętrzu, dzięki czemu każde pomieszczenie staje się bardziej klimatyczne. Zamieszczając w palenisku biokominka ozdoby przypominające do złudzenia polana drewna, zyskamy efekt identyczny z tym, jaki daje tradycyjny kominek. W dodatku bez uciążliwego dymu, sadzy i popiołu. Ogień w biokominku pali się dzięki bioetanolowi. To biopaliwo, które nie emituje żadnych szkodliwych substancji, a przy tym zapewnia długotrwałe spalanie i przyjemne ciepło. Dodatek ceramicznych szczap Polana MIX sprawi, że ciepło to będzie się utrzymywać jeszcze po wygaśnięciu ognia.

Polana MIX - wysoka jakość, trwałość i bezpieczeństwo

W skład zestawu Polana MIX wchodzą 4 sztuki polan wykonanych z wysokiej jakości ceramiki. To produkty ręcznie malowane, które stanowią doskonałą imitację naturalnych szczap. Idealnie odwzorowują kształt, kolor i strukturę drewna. Polana mają długość od 17 do 25 cm, a cały zestaw waży około 0,5 kg. Ceramiczne szczapy zostały stworzone przy zastosowaniu nowoczesnych technologii dających gwarancję bezpiecznego, wieloletniego użytkowania. Nie ulegają one zużyciu i wykazują dużą wytrzymałość na działanie wysokich temperatur (do 1000°C). W naszym sklepie internetowym kominkiGT zamówisz ceramiczne Polana MIX wygodnie, bez wychodzenia z domu. Oferujemy sprzedaż 24/7, profesjonalną obsługę i niskie ceny!

Polana MIX
500 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5905279687172

Zobacz także

Komentarze (0)