Polana ceramiczne MIX 4 szt.

Ceramiczne ozdoby do biokominków Polana MIX

Biokominki zapewniają żywy ogień we wnętrzu, dzięki czemu każde pomieszczenie staje się bardziej klimatyczne. Zamieszczając w palenisku biokominka ozdoby przypominające do złudzenia polana drewna, zyskamy efekt identyczny z tym, jaki daje tradycyjny kominek. W dodatku bez uciążliwego dymu, sadzy i popiołu. Ogień w biokominku pali się dzięki bioetanolowi. To biopaliwo, które nie emituje żadnych szkodliwych substancji, a przy tym zapewnia długotrwałe spalanie i przyjemne ciepło. Dodatek ceramicznych szczap Polana MIX sprawi, że ciepło to będzie się utrzymywać jeszcze po wygaśnięciu ognia.

Polana MIX - wysoka jakość, trwałość i bezpieczeństwo

W skład zestawu Polana MIX wchodzą 4 sztuki polan wykonanych z wysokiej jakości ceramiki. To produkty ręcznie malowane, które stanowią doskonałą imitację naturalnych szczap. Idealnie odwzorowują kształt, kolor i strukturę drewna. Polana mają długość od 17 do 25 cm, a cały zestaw waży około 0,5 kg. Ceramiczne szczapy zostały stworzone przy zastosowaniu nowoczesnych technologii dających gwarancję bezpiecznego, wieloletniego użytkowania. Nie ulegają one zużyciu i wykazują dużą wytrzymałość na działanie wysokich temperatur (do 1000°C). W naszym sklepie internetowym kominkiGT zamówisz ceramiczne Polana MIX wygodnie, bez wychodzenia z domu. Oferujemy sprzedaż 24/7, profesjonalną obsługę i niskie ceny!

Bio Polana MIX
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687172

Polana ceramiczne MIX 4 szt.

86,69 zł

Polana MIX to zestaw 4 sztuk ceramicznych, ręcznie malowanych szczap drewna. Nie ulegają zużyciu i są odporne na działanie wysokich temperatur. Długość od 17 do 25 cm. Utrzymują ciepło jeszcze po wygaszeniu ognia.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także