Biopaliwo neutralne 1L
search
  • Biopaliwo neutralne 1L

Biopaliwo neutralne 1L

12,49 zł

Biopaliwo neutralne (bezwonne) 1L. Produkt na bazie bioetanolu przebadany laboratoryjnie, nieszkodliwy dla zdrowia, przyjazny dla środowiska,  Odpowiedni dla wszystkich typów biokominków. Czas spalania 3-5 h

Ilość

GMT Bysil biopaliwo na bazie bioetanolu 1L neutralne (bezwonne) 

Biopaliwo GMT Bysil to wyskojakościowe paliwo bezzapachowe, którego głównym składnikiem jest bioeatanol. Paliwo tego rodzaju jest dedykowane dla biokominków każdego typu tj. ściennych, tych do zabudowy, a także modeli wolnostojących. Jest to wyrób z Atestem PZH, przyjazny środowisku. Podczas spalania nie wydziela sadzy, popiołu, szkodliwego dymu, oparów. Powstaje jedynie para wodna i śladowe ilości dwutlenku węgla (CO2).

Biopaliwo jest nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Dzięki wysokiej kaloryczności butelka biopaliwa o pojemności 1L wystarcza na 3-5 h spalania w zależności o ustawienia wielkości płomienia. Krystalicznie czysta konsystencja paliwa daje jasny pomarańczowy płomień przyjemny dla oka, niewydzielający przykrego zapachu. To niedrogie i naprawdę skuteczne źródło energetyczne, które w czasie zaledwie kilku minut podwyższy temperaturę w Twoim otoczeniu. Produkowane w wyniku spalania ciepło oddawane jest bez strat.

Biopaliwo GMT Bysil 1L – najbezpieczniejsze paliwo do biokominków

Biopaliwo, którego głównym składnikiem jest bioetanol, jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Produkt uzyskał pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka Zdrowotnego wydaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Podczas spalania biopaliwo GMT Bysil nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, nie uwalnia do środowiska toksycznych substancji, a ilości wydostającego się dwutlenku węgla CO2 można porównać do powietrza, które na co dzień wydychamy.

Opakowanie (butelka) wyposażone jest w specjalnie zabezpieczony korek oraz dyfuzor. Dzięki temu dostęp do biopaliwa jest kontrolowany i można je odpowiednio bezpiecznie dozować. Substancja nie będzie się rozlewać.

Biopaliwo GMT Bysil w butelkach o pojemności 1L można zamówić w naszej hurtowni internetowej kominkiGT w przystępnej cenie. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Wysyłamy zamówiony towar w dowolne miejsce w Polsce. 

Bio biopal 1l
500 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5905279687042

Zobacz także

Komentarze (0)