Szyba 1200 mm z uchwytami

Szyba do biokominka 1200 x 400 mm odpowiednia do modeli wiszących i wolnostojących marki BiokominkiGMT

Szyba 1200 x 400 mm przeznaczona jest do wiszących lub wolnostojących biokominków produkowanych przez firmę BiokominkiGMT. Akcesorium wykonano z hartowanego szkła, dzięki czemu jest on wyjątkowo odporne na działanie wysokich temperatur. Szyba o takim rozmiarze idealnie zabezpieczy płomień przed zagaśnięciem w większych biokominkach. Ponadto jest to doskonała bariera zabezpieczająca przed wydostawaniem się płomieni na zewnątrz biokominka. Dzięki czemu użytkowanie staje się bezpieczniejsze, czyli bardziej funkcjonalne.

Wyposażona w dwa czarne matowe uchwyty prezentuje się elegancko, a kolorystycznie współgra z z każdym biokominkiem. Montaż szyby nie zajmuje dużo czasu, nie jest skomplikowany. Po bokach uchwytów znajdują się otwory, w które wkręca się śruby. Do tak przymocowanych uchwytów wystarczy wsunąć szybę. 

Szybę do biokominków wiszących lub wolnostojących 1200 x 400 mm z czarnymi uchwytami można nabyć w naszej hurtowni internetowej kominkiGT. Wystarczy telefoniczny lub mailowy kontakt. Wysyłamy fakturę a zamówiony asortyment dociera prosto do Twojego salonu. 

Szyba do biokominka 1200 x 400 mm – zalety 

  • uniwersalność (pasuje do modeli wiszących i wolnostojących)
  • wzmocnione (hartowane szkło)
  • umożliwia kontrolę płomienia w biokominku
  • osłona płomienia przed wiatrem
  • zapewnia bezpieczeństwo domownikom podczas pracy biokominka
  • szybki i łatwy montaż (2 uchwyty w zestawie)
Bio szyba 1200

Specyficzne kody

EAN13
5902730350187

Szyba 1200 mm z uchwytami

134,77 zł

Szyba do biokominka 1200 mm z uchwytami. Bezpieczne, trwałe i odporne szkło hartowane. W zestawie wszystkie elementy potrzebne do zamontowania. Łatwy i szybki montaż.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także