Biokominek ścienny z szybą 900x400 mm 5 kolorów

Biokominek wiszący z szybą 900x400 mm GMT Bysil

Biokominek wiszący o wymiarach 90x40x12 cm to najpopularniejszy model spośród tych produkowanych przez firmę GMT Bysil. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej pomalowanej proszkowo. Biokominki to bardzo modne obecnie elementy ozdobne, które można montować w domach. Jednak jest to również doskonałe rozwiązanie dla mieszkających w blokach miłośników klimatycznych tradycyjnych kominków. To urządzenie nie wymaga skomplikowanej instalacji i może być bez problemu montowane w mieszkaniu. Wystarczy, że przymocujesz je do ściany. Jeśli chcesz, możesz też wykonać zabudowę stojącą. Taki biokominek możesz mieć u siebie bez konieczności dodatkowego pozwolenia.

Prawdziwy płomień w kominku tworzy ten specyficzny przyjemny klimat, a wszystko jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Na uwagę zasługuje również fakt dużej mocy grzewczej 2 kW. W salonach do 25 m2 możesz podnieść temperaturę o 2-3°C. To świetna opcja na chłodniejsze jesienne lub zimowe dni. Urządzenie posiada palnik 6-punktowy z ciągłą linią ognia, hartowaną szybę z uchwytami. Czas spalania biopaliwa wynosi 1-3 h/l.

Biokominek ścienny z szybą 900x400 mm GMT Bysil posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV

Biokominki z szybą 900x400 mm marki GMT Bysil to urządzenia certyfikowane (certyfikat bezpieczeństwa TUV). Producent gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Palnik 6-punktowy wyposażony jest w podwójne dno i chłonny wkład. Dzięki temu biopaliwo nie przedostaje się poza strefę biokominka. Szyba to mocne, hartowane szkło odporne na wysoką temperaturę, które ochrania przed bezpośrednim kontaktem z płomieniami. Zatem domownicy mogą czuć się bezpieczni. Dodatkowo do zestawu dołączono zagaszarkę i lejek umożliwiający bezproblemowe wlewanie biopaliwa.

Biokominek wiszący z szybą 900x400 mm dostępny jest w aż 5 wersjach kolorystycznych: czarnej i brązowej strukturalnej; czarnej, białej i czerwonej z połyskiem oraz inox – srebrnej. Wszystkie kolory zamówisz w dobrej cenie w naszej hurtowni internetowej kominkiGT. Zapewniamy dostawę w dowolne miejsce w Polsce. Kontakt: telefonicznie lub mailowo.

W skład zestawu wchodzą:

 • Biokominek ścienny z szybą 900x400 mm;
 • Palnik (6-punktowy) z certyfikatem TUV;
 • Hartowana szyba z uchwytami
 • Zagaszarka (uchwyt do zagaszania płomienia);
 • Lejek do wlewania biopaliwa;
 • Pakiet montażowy (listwy, kołki, uchwyty do szyby).

Kolory do wyboru:

 • Czarny strukturalny;
 • Brąz strukturalny;
 • Czarny płysk;
 • Biały połysk;
 • Inox – srebrny.
Bio 900 szyba Cs
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687226

Biokominek ścienny z szybą 900x400 mm 5 kolorów

405,96 zł

Biokominek z szybą 900x400x120 mm - ekologiczny, ekonomiczny, nieszkodliwy dla zdrowia. Biopaliwo - bioetanol. Duża moc grzewcza. Do montażu na ścianie lub do zabudowy. Certyfikat bezpieczeństwa TUV.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
czarny połysk
 
 
biały połysk
 
 
brąz strukturalny
 
 
inox (srebrny)
 
 
czarny strukturalny
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także