Biokominek do zabudowy - stwórz niepowtarzalną aranżację

Biokominki do zabudowy. Świetna i praktyczna aranżacja każdego wnętrza.

Aktywne filtry

Biokominek do zabudowy to prawdziwe pole do popisu dla projektantów i coś dla wielbicieli wyszukanych dekoracji. Ta konstrukcja jest bardzo trwała, stabilna i przeznaczona do montażu na stałe. Biokominek do zabudowy może być dowolnie wkomponowany w pomieszczeniach np. w ścianie, zintegrowany z meblami, podestem lub blatem. Ciekawym wariantem jest również biokominek narożny jednostronny lub taki z widokiem na płomienie z dwóch, lub trzech stron, tworzący trójwymiar. Biokominki stanowią piękną i praktyczną dekorację, przyjemnie grzeją i oświetlają salon lub sypialnię. 

Jak montować biokominki do zabudowy?

Montaż biokominków do zabudowy wbrew pozorom nie jest skomplikowanym zadaniem. Oferowane przez producentów modele mają proste praktycznie gotowe konstrukcje. Jest to urządzenie z paleniskiem, które należy obudować przy pomocy niepalnych płyt. Może to być metalowy stelaż. 

Biokominki do zabudowy można wbudować w filarze lub specjalnie postawionej ściance na styku dwóch pomieszczeń. Dzięki temu blask płomieni będzie oświetlał jednocześnie np. jadalnie i salon. Będzie tam również nieco cieplej. Urządzenie można montować także w każdej ścianie i na dowolnej wysokości.

Obudowę można wykończyć tradycyjnie cegłą, klinkierem, kamieniem lub płytkami ściennymi. Można  też po prostu pomalować je farbą. Taka minimalistyczna stylizacja będzie idealna w nowoczesnych wnętrzach. Biokominki należy umieszczać w odpowiedniej odległości od łatwopalnych przedmiotów i zapewnić dopływ świeżego powietrza. Pomieszczenia muszą mieć sprawną wentylację. 

Biokominek do zabudowy to jest to, czego szukasz? Świetnie, bo w naszej hurtowni kominkiGT czeka na Ciebie wiele takich modeli w super cenach. Zgłoś się do nas – zadzwoń lub napisz.