Biopaliwo neutralne 5L

GMT Bysil biopaliwo 5L neutralne (bezzapachowe)

Biopaliwo GMT Bysil jest najwyższej jakości paliwem produkowanym na bazie bioetanolu. Produkt jest bezwonny, przeznaczony do wszystkich rodzajów biokominków tj. wolnostojących, tych do zabudowy oraz wiszących (ściennych). Biopaliwo GMT jest bezpieczne dla zdrowia, otrzymało Atest PZH. Konsystencja paliwa jest krystalicznie czysta i daje jasny pomarańczowy płomień. Wygląda to naprawdę klimatycznie i wprowadza w błogi nastrój.

Paląc w biokominku, nie emitujesz szkodliwych dla środowiska substancji lotnych, oparów, dymu, sadzy, czy popiołu. Jest to w pełni ekologiczne źródło ciepła. Podczas spalania wydostaje się jedynie para wodna i niewielka ilość dwutlenku węgla (CO2).

Paliwo tego rodzaju jest bardzo wydajne energetycznie. Kaloryczność 1L płynu wystarcza na czas spalania od 3 do 5 h. Dokładny czas zależy od wielkości płomieni. Przeliczając – opakowanie biopaliwa GMT 5L jest wydajne i starczy Ci na wiele godzin, a będzie kosztować mniej, czyli czysta ekonomia. W ciągu zaledwie kilku minut w Twoim pomieszczeniu zrobi się cieplej i przytulniej. Dzięki użyciu biopaliwa GMT Bysil ciepło, które daje biokominek, oddawane jest do otoczenia bez większych strat energetycznych.

Biopaliwo GMT Bysil 5L – bezpieczne dla zdrowia, przyjazne dla środowiska paliwo do biokominków

Biopaliwo GMT Bysil 5L możesz stosować do biokominków bez obawy o zdrowie. To całkowicie bezpieczny wyrób, który posiada pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka Zdrowotnego. Nad wszystkim czuwał Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Podczas pracy biokominka napędzanego omawianym biopaliwem nie wydzielają się żadne toksyczne opary, czy substancje. Jedyny produkt uboczny to dwutlenek węgla (CO2) w śladowych ilościach.

Opakowanie 5L (duża butla) zaopatrzono w zabezpieczający korek i dyfuzor. Biopaliwo nie będzie wyciekać, łatwo nalejesz je do swojego biokominka. Produkt można zamówić już teraz. Nasza hurtownia internetowa kominkiGT działa online. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Wysyłamy zamówienia do każdego miejsca w Polsce. Zapraszamy.

Bio pal 5L neutral

Specyficzne kody

EAN13
5905279687066

Biopaliwo neutralne 5L

48,81 zł

Biopaliwo neutralne (bezwonne) 1L. Produkt na bazie bioetanolu przebadany laboratoryjnie, nieszkodliwy dla zdrowia, przyjazny dla środowiska,  Odpowiedni dla wszystkich typów biokominków. Czas spalania 3-5 h.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także