Biopaliwo aromatyzowane 1L 9 aromatów

GMT Bysil biopaliwo aromatyzowane 1L

Biopaliwo aromatyzowane GMT Bysil 1L powstało na bazie bioetanolu, który wzbogacono rożnymi aromatycznymi zapachami. Dzięki temu podczas pracy Twojego biokominka w pomieszczeniach unosi się niesamowita aura zapachowa. To prawdziwy relaks dla zmysłów, który możesz sobie zafundować po ciężkim dniu.

Aromatyzowane biopaliwo GMT Bysil jest dedykowane dla biokominków wolnostojących, tych przeznaczonych do zabudowy oraz wiszących (ściennych). Wyrób jest atestowany bezpieczny dla zdrowia i nieszkodliwy dla środowiska. Biokominek opalany biopaliwem nie emituje toksycznych dymów, oparów. Plusem jest także brak popiołu i sadzy, a więc nie czeka Cię uciążliwe czyszczenie. Podczas spalania wydostają się jedynie niewielkie ilości dwutlenku węgla (CO2).

Kolejna zaleta to wysoka kaloryczność i wydajność biopaliwa GMT Bysil. Biokominek uwalnia ciepło do ogrzewanych pomieszczeń w kilka chwil, a wszystko bez strat energetycznych. Butelka o pojemności 1L umożliwia spalanie przez 3-5 godzin. Wszystko zależy od ustawienia wielkości płomienia. W tym czasie po domu unosi się również przyjemny, aromatyczny zapach.

GMT Bysil biopaliwo aromatyzowane 1L – 9 ekscytujących zapachów do wyboru!

W naszej internetowej hurtowni kominkiGT przygotowaliśmy biopaliwa GMT Bysil w aż 9 nutach zapachowych do wyboru. Dzięki temu za każdym razem możesz wprowadzić u siebie w domu inny klimat w zależności od Twojego nastroju, czy okazji. Możesz być spokojny o swoje zdrowie, oferowane przez nas biopaliwo nie powoduje alergii, jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Przebadane laboratoryjnie, uzyskało pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka Zdrowotnego wydaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. 

Opakowanie o pojemności 1L (butelka) wyposażono w zabezpieczający przed wyciekami korek, a także dyfuzor, który ułatwi Ci wlewanie biopaliwa do kominka. Biopaliwo GMT Bysil w litrowych butelkach kupisz u nas w naprawdę konkurencyjnych cenach. Zapewniamy również dostawę do dowolnego miejsca w Polsce. Wszystko na jasnych i dogodnych warunkach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Dostępne aromaty:

  • Biopaliwo zapachowe 1L aromatyczne espresso;
  • Biopaliwo zapachowe 1L błękitna laguna;
  • Biopaliwo zapachowe 1L czar lasu;
  • Biopaliwo zapachowe 1L kwiat lotosu;
  • Biopaliwo zapachowe 1L kwiat róży;
  • Biopaliwo zapachowe 1L magia wanilii;
  • Biopaliwo zapachowe 1L nuta cynamonu;
  • Biopaliwo zapachowe 1L pola lawendy;
  • Biopaliwo zapachowe 1L zielone wzgórza.
Bio biopal lguna
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687110

Biopaliwo aromatyzowane 1L 9 aromatów

16,39 zł

Biopaliwo aromatyzowane 1L. Produkt na bazie bioetanolu przebadany laboratoryjnie, nieszkodliwy dla zdrowia, przyjazny dla środowiska,  Odpowiedni dla wszystkich typów biokominków. Czas spalania 3-5 h. Do wyboru 9 hipnotyzujących aromatów.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Aromat
Aromat
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także