Polana ceramiczne brzoza - akcesoria do biokominków

Polana ceramiczne brzoza ognioodporne 4 szt.

Polana ceramiczne brzoza wykonano z wysokiej klasy ceramiki, która zachowuje swoje właściwości nawet przy 1000°C. Polana ceramiczne imitujące wygląd brzozy to doskonała ozdoba biokominków. Polana o długości 17-25 cm sprawdzą się jako ozdoba biokominków wolnostojących, wiszących i do zabudowy. Polana ceramiczne do biokominków będą idealnym dopełnieniem nowoczesnej dekoracji. Ręcznie malowane polana można ułożyć w dowolny sposób i stworzyć własną, unikalną kompozycję. Polana brzoza podkreśli urok wnętrz w stylu tradycyjnym, nowoczesnym i rustykalnym. 

Polana ceramiczne brzoza ognioodporne 4 szt. - naturalny wygląd i wysoka trwałość

Polana ceramiczne zostały wykonane z ceramiki z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Innowacyjne rozwiązanie polegające na podwójnym wypalaniu pozwala zachować trwałość i nienaganny wygląd. Polana ceramiczne brzoza są też trwałe i nie ulegają zużyciu nawet przy bardzo wysokich temperaturach. Polana do biokominków są bezpieczne w użytkowaniu, ale należy je układać w taki sposób, aby nie nachodziły na komorę palnika. Atutem polan ceramicznych jest fakt, że utrzymują ciepło po wygaszeniu płomienia. Polana ceramiczne brzoza ognioodporne znajdziesz w ofercie hurtowni internetowej kominkiGT w bardzo korzystnej cenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, bogaty asortyment, sprawną realizację zamówień i możliwość dostawy w dowolne miejsce w Polsce. 

Bio brzoza
495 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687189

Polana ceramiczne brzoza 4 szt.

86,69 zł

Polana ceramiczne do biokominków imitujące wygląd brzozy wprowadzą do Twojego wnętrza sielski klimat. Ręcznie malowane polana są odporne na wysokie temperatury i utrzymują ciepło po zgaszeniu płomienia biokominka. W zestawie 4 sztuki o długości od 17 do 25 cm.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także