Wkład ceramiczny do biokominków

Wkład ceramiczny do biokominków

Wkład do palnika to solidnie wykonane ceramiczne akcesorium pasujące do wszystkich biokominków marki GMT. Jest to wkład chłonny wykonany z waty ceramicznej, odporny na bardzo wysokie temperatury (nie topi się). Dzięki uniwersalnym wymiarom 20 x 30 cm możesz go dopasować według własnego zapotrzebowania. 

Element pełni funkcję biowkładki do palnika, która chłonie nadmiar biopaliwa. Nie rozlewa się ono na boki. W ten sposób płomień zachowuje linię ciągłą. Ogień rozchodzi się równomiernie wzdłuż palnika, co wygląda bardzo estetycznie. Taka ceramiczna biowkładka pełni jeszcze jedną bardzo ważną funkcję. Chodzi tu o nasze bezpieczeństwo podczas użytkowania biokominka.

Wkład ceramiczny do palnika BiokominkiGMT 20 x 30 cm to gwarancja bezpiecznego użytkowania każdego biokominka

Ceramiczny wkład do palnika (biowkładka) marki BiokominkiGMT został zaprojektowany z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Ognioodporny ceramiczny materiał (wata) doskonale absorbuje nadmierne ilości biopaliwa, pozostawiając suchą powierzchnię. Dzięki temu płomień nie wydostaje się poza obszar biokominka. Ogień pali się tylko i wyłącznie w wyznaczonym miejscu i nie ma szans na jego przypadkowe rozproszenie. 

Kompletujesz akcesoria do biokominka? Nie zapomnij dobrać wkładu ceramicznego do palnika marki BiokominkiGMT. Jak zamówić? Online – w sklepie internetowym kominkiGT. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy transport zamówienia prosto pod wskazany adres. Wszystko w przystępnych cenach. 

Zalety i właściwości wkładu ceramicznego

  • zwiększenie bezpieczeństwa podczas korzystania z biokominków na biopaliwo
  • wytrzymałość
  • łatwość użytkowania
  • estetyczne ułożenie płomieni w linii ciągłej (dzięki absorpcji nadmiaru paliwa z powierzchni palnika i wokół niego)
Bio wkład

Specyficzne kody

EAN13
5902730352785

Wkład ceramiczny do biokominków

21,85 zł

Wkład ceramiczny (wata ceramiczna) do palnika, paleniska, biokominka. 

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także