Biokominek Bio-Eko do zabudowy narożny 80 cm (prawy)

Biokominek do zabudowy Bio-Eko narożny prawy 80x50x30 cm

Biokominek Bio Eko marki Bysil BiokominkiGMT ma poziomy kształt otwarty na prawą stronę. Biopalenisko o wymiarach 80x50x30 cm barwy czarnej strukturalnej stylowo wkomponuje się w Twój salon. Jest to model wolnostojący, który nadaje się do zabudowy w niemal każdym miejscu np. we wnęce. Nie wymaga podłączenia do komina ani dodatkowej wentylacji. Obudowę wykonano ze stali malowanej proszkowo.

Biokominek Bio-Eko wyposażony jest w szybę z hartowanego szkła, certyfikowany palnik 6-stopniowy (z ciągłą linią ognia) wykonany ze stali nierdzewnej.

Do zestawu dołączono również lejek do wlewania biopaliwa, uchwyt do zagaszania płomienia, a także szyny montażowe, śrubki, uchwyty do szyby. Model jest bardzo prosty w montażu. Wystarczy umieścić go min. 50 cm od łatwopalnych materiałów. Palnik należy zamontować w otworze obudowy.

Biokominek Bio-Eko narożny prawy – bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego kominka

Narożny (prawy) biokominek Bio-Eko jest w pełni bezpiecznym biopaleniskiem i z powodzeniem może zastąpić tradycyjny kominek. Poszczególne elementy mają stosowane certyfikaty, przebadane są w renomowanych laboratoriach czuwających nad bezpieczeństwem. Obudowę wykonano z niepalnych materiałów. Palnik w tym modelu wyposażono w podwójne dno i chłonny wkład, co zapobiega rozlewaniu się biopaliwa poza kominek. Hartowana szyba osłania przed bezpośrednim kontaktem płomieni. Domownicy szczególnie Ci najmłodsi oraz zwierzęta mogą swobodnie przebywać w pobliżu pracującego biokominka.

Montowanie urządzenia nie zajmuje wiele czasu. Podłączenie również nie jest skomplikowane i nie wymaga tylu przygotowań, jak w przypadku kominków opalanych drewnem. Biokominek ma dużą moc grzewczą – 2 kW. Wytwarza ciepło, które podnosi temperaturę we wnętrzach do 25 m2 nawet o 2-3 °C. Czas spalania wynosi 1-3 h. 

Jesteś zdecydowany i chcesz wprowadzić ten przytulny i pełen ciepła klimat w swoim salonie? To zapraszamy do kontaktu. Biokominek Bio-Eko narożny prawy w kolorze strukturalnym czarnym możesz zamówić w naszym sklepie online kominkiGT. Gwarantujemy super cenę i wysyłkę prosto do Ciebie.

W skład zestawu wchodzą:

  • biokominek Bio Eko wolnostojący do zabudowy – narożny prawy
  • palnik z certyfikatem TUV 6-punktowy z ciągłą linią ognia 535 mm
  • hartowana szyba
  • uchwyt do zagaszania płomienia
  • lejek do wlewu biopaliwa
Bio Bio-Eko prawy

Specyficzne kody

EAN13
5902730351528

Biokominek Bio-Eko do zabudowy narożny 80 cm (prawy)

1 366,52 zł

Biokominek do zabudowy narożny. 80 cm. Prawy. Szkło hartowane. Wysokość 50 cm.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także