Wkład do zabudowy liniowy - palnik 900 mm

Wkład do zabudowy liniowy palnik 900 mm inox marki Bysil BiokominkiGMT – cechy i właściwości

Wkład do zabudowy liniowy palnik ma wymiary 90 x 11 x 5,3 cm. Palnik inox z ciągłą linią ognia (750 mm) został wykonany z odpornej na korozję stali. Czas spalania biopaliwa wynosi 1-4 h/l. Moc grzewcza urządzenia wynosi maksymalnie 4,2 kW. Zatem biokominek emituje przyjemne ciepło np. w Twoim salonie lub sypialni. Podstawa w kolorze czarnym strukturalnym jest uniwersalna pod względem stylu. Wpasuje się w niemal każdą, nawet najbardziej wyszukaną aranżację.

Zaletą wkładu do zabudowy liniowego palnika 900 jest łatwość montażu. Nie potrzebujesz żadnych pozwoleń na posiadanie biokominka. Podłączenie nie jest skomplikowane. Wystarczy sprawna wentylacja. Z łatwością i naprawdę niewielkim kosztem wyczarujesz niezapomniany klimat salonu lub sypialni.

Wkład do zabudowy palnik liniowy 900 mm – poczuj ciepło i bezpieczeństwo

Wkład do zabudowy palnik liniowy 900 mm to akcesorium, które spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Palnik wyprodukowano z nierdzewnej stali (inox). Wyposażono w chłonny wkład, który chroni powierzchnię w razie ewentualnego rozlewu paliwa. W ten sposób nie wydostanie się ono na zewnątrz poza obszar biokominka. 

Podstawa wkładu została pomalowana proszkowo na kolor czarny strukturalny. Farba jest dostosowana do działania wysokich temperatur. Do zestawu dołączono specjalną zagaszarkę do gaszenia ognia. 

Biokominek wkład do zabudowy liniowy palnik 900 ma sporą moc grzewczą, dzięki temu podwyższa temperaturę w pomieszczeniach do 25 m2 aż o 2-3°C. Możesz cieszyć się ciepłym i przyjemnym płomieniem z kominka i nie musisz przy tym wykonywać skomplikowanych instalacji jak w przypadku tradycyjnych kominków. 

Aby zamówić akcesorium, zapraszamy do kontaktu. Hurtownia internetowa kominkiGT to miejsce, gdzie możesz kupić to urządzenie w korzystnej cenie bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy telefon lub email i całą transakcję załatwiamy online. 

Zestaw zawiera:

  • biokominek – wkład do zabudowy liniowy palnik 90 cm
  • palnik inox z ciągłą linią ognia 750 mm
  • nakładkę wzmacniającą ze stali nierdzewnej
  • zagaszarkę – uchwyt do zagaszania ognia
Bio palnik 900

Specyficzne kody

EAN13
5902730352310

Wkład do zabudowy liniowy - palnik 900 mm

518,14 zł

Duży wkład (palenisko) do zabudowy. 90 cm. Stal nierdzewna. Linia ognia o długości 75 cm.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także