• -6%
Biokominek do zabudowy 100 cm

Biokominek do zabudowy wkład 100 cm z szybami czarny mat

Wkład do zabudowy 100 cm z szybami ma wymiary 99 x 21 x 21 cm. Obudowa palnika wykonana została z niepalnych materiałów i pomalowana proszkowo na czarny matowy kolor. Palnik ze stali nierdzewnej ma ciągłą linię ognia 740 mm. W zestawie znajdują się 2 szyby z hartowanego szkła. Te doskonale znoszą wysokie temperatury, jakie emitują płomienie.

Moc grzewcza biokominka to 4,2 kW. Tyle wystarczy, aby podnieść temperaturę w ogrzewanym salonie, sypialnie (25 m2) o 2-3°C. To kompaktowe akcesorium o niewielkiej głębokości zabudowy, które wszędzie pasuje i tworzy klimatyczny i świąteczny nastrój.

Biokominek wkład do zabudowy 1000 mm z szybami czarny mat – prosta zabudowa, maksymalne bezpieczeństwo

Biokominek w postaci wkładu do zabudowy 100 cm w kolorze matowym czarnym wygląda naprawdę efektownie w każdym miejscu. Świetnie prezentuje się w dowolnej aranżacji. Jedną z ciekawszych propozycji zabudowy jest montaż akcesorium w stole. Zwykły stół w jadalni możesz zamienić w naprawdę klimatyczne miejsce spotkań rodzinnych, czy towarzyskich. Przyjęcia przy stole z wbudowanym kominkiem to prawdziwy raj dla zmysłów.

Hartowane odporne na wysokie temperatury szyby dołączone do zestawu montażowego stanowią nie tylko ozdobę, ale również zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo. To dekoracyjna osłona przeciwogniowa. 

Solidnie wykonany palnik ze stali nierdzewnej z ciągłą linią ognia zawiera chłonny wkład, który pochłania nadmiar biopaliwa. W ten sposób nie wylewa się ono na zewnątrz. Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie, producent do zestawu dołączył także zagaszarkę ognia. Całość zamontujesz w szybkim czasie. Instalacja jest dużo prostsza niż ta w przypadku tradycyjnych kominków. 

Zestaw zawiera:

  • biokominek – wkład do zabudowy 100 cm z szybami czarny mat
  • palnik ze stali nierdzewnej z ciągłą linią ognia 740 mm
  • hartowane szyby – 2 sztuki
  • zagaszarkę – uchwyt do zagaszania ognia
Bio zabudowa 1000

Specyficzne kody

EAN13
5902730352723

Biokominek do zabudowy 100 cm

746,82 zł
794,49 zł

Biokominek do zabudowy. 100 cm. Kolor czarny mat. W komplecie: 

  • palnik ze stali nierdzewnej x 1
  • szyby hartowane x 2
  • zagaszarka x 1

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także