Biokominek 36 cm

Wkład palenisko 36 cm kolor czarny mat – nowoczesność w kompaktowym wydaniu

Wkład palenisko 36 cm marki Bysil BiokominiGMT w kolorze czarnym matowym to bardzo nowoczesny model biokominka, który możesz zabrać ze sobą i ustawić w dowolnym miejscu. Dzięki kompaktowym wymiarom 36 x 18 x 22 cm ma nieograniczone możliwości transportu. Nie wymaga żadnych skomplikowanych instalacji, specjalnych pozwoleń.

Biopalenisko składa się z podstawy ze stali malowanej proszkowo oraz solidnego palnika wykonanego ze stali nierdzewnej. Palnik spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, co potwierdza Certyfikat TUV. Podwójne dno i chłonny wkład chronią przed niepożądanym rozlewaniem biopaliwa, cały nadmiar zostaje wchłonięty. 

Wkład palenisko 36 cm to najwyższa jakość, solidne wykonanie, niezawodność działania. To sprawdzony model znakomitego producenta. Marka Bysil BiokominkiGMT zajmuje obecnie czołową pozycję na rynku kominków na biopaliwo.

Wkład biopalenisko 36 cm – przyjemne ciepło w kilka chwil

Wkład palenisko 36 cm to stylowe przenośne akcesorium, które zmontujesz w krótkim czasie. Moc grzewcza urządzenia pozwala na podniesienie temperatury pomieszczenia do 25 m2 aż o 2-3°C.  W ten sposób w kilka chwil zamienisz swój salon, sypialnię, balkon, czy taras w klimatyczny zakątek. 

Warto mieć to biopalenisko zawsze pod ręką. W prosty sposób możesz urozmaicić sobie każdą wolną chwilę. Widok płomieni wokół uspakaja i działa kojąco na zmysły. Co ważne jest to akcesorium w pełni bezpieczne dla otoczenia i domowników. Korzystanie z biokominka jest niezwykle proste, a efekty i korzyści naprawdę imponujące.

Jesteś zdecydowany na zakup? Lepiej trafić nie mogłeś. Zapraszamy do naszej internetowej hurtowni kominkiGT. Tu formalności załatwiamy online. Organizujemy transport prosto do Ciebie, a wszystko w rozsądnych cenach. Zobacz, że warto. Zapraszamy!

Bio 36 cm

Specyficzne kody

EAN13
5902730353935

Biokominek 36 cm

244,70 zł

Minimalizm, nowoczesny design i klimat. Biokominek 36 cm. Do biura, salonu. Palnika z certyfikatem TUV.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także