Biokominek do zabudowy 65 cm

Biokominek do zabudowy wkład 65 cm z szybami czarny strukturalny

Biokominek – wkład do zabudowy 65 cm to akcesorium o wymiarach 64,5 x 19,4 x 21 cm w stylowym kolorze czarnym strukturalnym, Jest to stal malowana proszkowo. Urządzenie jest uniwersalne i może być zamontowane zarówno na ścianie, jak i w meblach lub w zabudowie wnękowej. Do zestawu dołączono 2 szyby z hartowanego szkła, które zabezpieczają domowników przed bezpośrednim kontaktem z ogniem. Palnik wykonano ze stali nierdzewnej, ma ciągłą linię ognia (535 mm). Jego podwójne dno i chłonny wkład uniemożliwiają rozlanie biopaliwa poza obszar biokominka. Dlatego użytkowanie nie stwarza zagrożenia, jest w pełni bezpieczne. Całość dopełnia jeszcze zagaszarka do płomieni.

Biokominek z tej linii ma moc grzewczą ok. 2 kW, w pomieszczeniach o powierzchni do 25 m2 może podwyższyć temperaturę o ok. 2-3°C. Czas spalania 1 l bliopaliwa to od 1 do 3 h. W zależności od regulacji wielkości płomienia.

Biokominek wkład do zabudowy 650 mm z szybami czarny strukturalny – przyjemny klimat i ciepło w Twoim domu

To niewielkie urządzenie grzewcze jest zaprojektowane tak, aby móc wpasować się w różnorodne aranżacje i style. Biokominek wkład do zabudowy 650 mm ma niewielką głębokość zabudowy. Cały montaż instalacji wykonuje się ekspresowo w porównaniu z tradycyjnych kominków opalanych drewnem. Nie są wymagane żadne pozwolenia. To, czego potrzebujesz to jedynie sprawna wentylacja.

Tak niewiele potrzeba, aby w Twoim salonie albo sypialni zapanował błogi, pełen ciepła klimat. To idealne rozwiązanie na długie zimowe wieczory. Spędzanie czasu wolnego w tak zaaranżowanym salonie to sama przyjemność.

Stylowa i praktyczna ozdoba salonu lub sypialni dostępna jest w naszej internetowej hurtowni kominkiGT w mega cenie. Możliwy jest również dowóz na terenie całej Polski. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Bio zabudowa 650

Specyficzne kody

EAN13
5902730351870

Biokominek do zabudowy 65 cm

567,22 zł

Biokominek do zabudowy. 65 cm. Kolor czarny mat. W komplecie: 

  • palnik ze stali nierdzewnej x 1
  • szyby hartowane x 2
  • zagaszarka x 1

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także