Biokominek Slim 900x400 z szybą czarny

Chłodne wieczory przy blasku ognia - biokominek 900x400 Slim

Wyciągnij ręce przed siebie i ogrzej się w przyjemnym cieple bijącym z biokominka. Aby go zamontować w swoim domu lub mieszkaniu, nie musisz mieć podłączenia do komina! W dodatku jego montaż zajmie Ci mniej niż pół godziny. Biokominek 900x400 Slim to jeden z najchętniej wybieranych przez naszych klientów modeli. I nic dziwnego! Jest niezwykle elegancki i efektowny, a 6-punktowy palnik z ciągłą linią ognia 535 mm zapewnia nie tylko fantastyczny efekt wizualny. W cieple, jakie bije od ognia w biokominku, można z powodzeniem ogrzać ręce, a w pomieszczeniach do 25 m2 temperatura powietrza podnosi się nawet o 2-3°C.

Klimatyczne wnętrze przez cały rok z biokominkiem 900x400 Slim

Zamontuj biokominek 900x400 Slim w sypialni lub w salonie. Możesz go umieścić w niepalnej zabudowie lub po prostu powiesić na ścianie. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, biokominek wprowadzi do wnętrza niezwykły, niepowtarzalny klimat. Klimat sprzyjający odpoczynkowi i odprężeniu po całym dniu pracy. Biokominek zasilany jest ekologicznym, niewydzielającym szkodliwych oparów, płynnym biopaliwem. Lubisz, gdy w domu roznosi się piękny zapach? Wybierz paliwo aromatyzowane! Wlewasz je dokładnie tak samo jak paliwo bezwonne i już po chwili możesz cieszyć się wspaniałym aromatem unoszącym się w całym pomieszczeniu.

Jak bezpiecznie zamontować biokominek 900x400 mm Slim?

W biokominku pali się żywy ogień, dlatego szczególną uwagę trzeba zwrócić na sposób jego montażu i użytkowania. W zestawie z biokominkiem 900x400 Slim znajdują się wszystkie elementy potrzebne do jego zamocowania na ścianie lub w zabudowie (listwy montażowe, uchwyty do szyby, kołki). Montaż wykonuj zawsze zgodnie z załączoną instrukcją. Biokominek musi się znajdować w odległości co najmniej 50 cm od materiałów łatwopalnych. Palnik umieszcza się w otworze zabudowy biokominka już po zamontowaniu go na ścianie lub w zabudowie. Czy biokominek jest bezpieczny? Oceń:

 • Palnik w biokominku 900x400 Slim ma certyfikat bezpieczeństwa TUV (wyposażony jest w podwójne dno i wkład chłonny zapobiegający rozlaniu się biopaliwa),
 • Biokominek 900x400 Slim ma płynną regulację płomienia i zagaszarkę pozwalającą na szybkie i bezpieczne wygaszenie ognia,
 • Szyba w biokominku 900x400 jest w pełni hartowana,
 • Dołączony do zestawu lejek umożliwia łatwe, wygodne i bezpieczne nalewanie biopaliwa.

W zestawie znajdują się:

 • Biokominek wiszący 900x400 Slim
 • Palnik z certyfikatem TUV
 • Regulacja płomienia
 • Szyba wraz z uchwytami
 • Uchwyt do wygaszania płomienia
 • Lejek do nalewania biopaliwa
 • Zestaw montażowy
Bio 900 slim szyba

Specyficzne kody

EAN13
5902730351627

Biokominek Slim 900x400 z szybą czarny

448,03 zł

Klimatycznie, ciepło, oryginalnie. Biokominek 900x400 Slim z certyfikatem bezpieczeństwa TUV. Wymiary: 900x400x120 mm. Kolor: czarny strukturalny mat. W komplecie zagaszarka, lejek do biopaliwa i zestaw do montażu. 

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także