Biokominek Bio-Eko do zabudowy narożny 80 cm (lewy)

Biokominek do zabudowy Bio-Eko narożny lewy 80x50x30 cm

Biokominek Bio Eko Bysil BiokominkiGMT to model w kolorze czarnym strukturalnym o wymiarach 80x50x30 cm. Wersja ma ułożenie poziome otwarte na lewą stronę. Jest wolnostojący, może być zabudowany w dowolnym miejscu. Świetnie komponuje się we wnękach.

W skład zestawu biokominka z tej serii oprócz niepalnej obudowy wchodzą: hartowana szyba, 6-stopniowy palnik z ciągłą linią płomieni, który wykonano ze stali nierdzewnej. Ponadto uchwyt do zagaszania ognia, uchwyty do szyb, lejek do wlewania paliwa, także akcesoria montażowe (śrubki, szyny). 

Biokominek należy instalować w odległości minimalnej ok. 50 cm o łatwopalnych obiektów. Palnik umieścić w otworze obudowy. Zaletą tego typu urządzeń jest niemal ekspresowe podłączenie i gotowość do pracy. Nie potrzeba żadnych pozwoleń, podłączenia do komina, specjalnych wentylacji.

Biokominek Bio-Eko narożny lewy – przyjemny, pełen ciepła klimat w Twoim salonie

Narożny biokominek Bio-Eko (lewy) można obudować dowolnie. To całkowita swoboda w aranżacji. Wystarczy kilka chwil, aby zamienić Twój salon albo sypialnię w pełne uroku miejsce, gdzie można wypocząć.

Biopalenisko zasilane jest ekologicznym biopaliwem. Jest w pełni bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale i dla Twoich najbliższych. Elementy wykonane są z najwyższą starannością. Kontrolowane w odpowiednich laboratoriach posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Hartowana szyba doskonale chroni domowników przed bezpośrednim kontaktem z ogniem. Palnik ma podwójne dno i wkład, który chłonie nadmiar paliwa. W ten sposób nie będzie ono wyciekać poza obszar biokominka. 

Urządzenie ma dużą moc grzewczą – 2 kW. Tyle wystarczy, aby podgrzać temperaturę w przestronnym salonie na przestrzeni 25 m2 o około 2-3 °C. Czas spalania biopaliwa to ok. 1-3 h. 

Zainteresowanych biokominkiem z serii Bio-EKO zapraszamy do kontaktu. Można dzwonić lub napisać do nas na adres email. Przygotujemy atrakcyjną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy serdecznie!

W skład zestawu wchodzą:

  • biokominek Bio Eko wolnostojący do zabudowy – narożny lewy
  • palnik z certyfikatem TUV 6-punktowy z ciągłą linią ognia 535 mm
  • hartowana szyba
  • uchwyt do zagaszania płomienia
  • lejek do wlewu biopaliwa

Bio Bio-Eko lewy

Specyficzne kody

EAN13
5902730351740

Biokominek Bio-Eko do zabudowy narożny 80 cm (lewy)

1 366,52 zł

Biokominek do zabudowy narożny. 80 cm. Lewy. Szkło hartowane. Wysokość 50 cm.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także