• -10%
Biokominek Vertical 390x610 czarny mat

Biokominek Vertical - wypoczynek, o jakim marzysz

Wiszący biokominek Vertical ma stosunkowo niewielki rozmiar, dlatego doskonale sprawdzi się również w mniejszych pomieszczeniach lub tam, gdzie nie masz dużo miejsca do zagospodarowania. Pięknie będzie się prezentował zarówno w strefie wypoczynkowej, jak i w kąciku do czytania czy w sypialni. Ustaw w jego pobliżu wygodny fotel lub kanapę, a stworzysz miejsce, w którym bez trudu się odprężysz i znajdziesz spokój po całym dniu pełnym obowiązków. 

Ponadczasowy styl i elegancja biokominka Vertical

Zarówno kształt, jak i forma i kolor biokominka Vertical sprawiają, że doskonale nadaje się on do wnętrz utrzymanych w różnych stylach - od takiego z wystrojem klasycznym po nowoczesny i awangardowy. Aby zamontować biokominek Vertical w swoim domu, nie musisz mieć podłączenia do komina czy wentylacji. Wystarczy go zawiesić na ścianie lub zamocować w obudowie. To nie tylko bardzo efektowna, ale też ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego kominka.

Niezwykły klimat w pełnym bezpieczeństwie - biokominek Vertical 

Zastanawiasz się, czy biokominek może być bezpieczny? To zupełnie naturalne - w końcu chodzi o żywy ogień w Twoim domu lub mieszkaniu. Producent biokominka Vertical zadbał jednak o bezpieczeństwo jego użytkowania w każdym detalu. Sprzęt wyposażony jest w palnik z certyfikatem TUV. Palnik ten ma podwójne dno i chłonny wkład, które zapewniają ochronę w razie przypadkowego rozlania paliwa. Ogień możesz tu wygodnie kontrolować dzięki regulacji płomienia wykonanej ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dołączona do zestawu zagaszarka pozwala na całkowite, szybkie i bezpieczne wygaszenie ognia. Samo wlewanie paliwa również nie stanowi zagrożenia - wystarczy użyć do tego celu specjalny lejek, jaki znajduje się w komplecie z biokominkiem Vertical. 

Przyjemne ciepło bijące z biokominka Vertical 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania tego biokominka pozwolą Ci w pełni rozkoszować się wyjątkowym klimatem, jaki mogą zapewnić tylko delikatne płomienie w palenisku. A to jeszcze nie wszystkie zalety biokominka Vertical! To sprzęt o stosunkowo dużej mocy grzewczej. Ogień palący się w palenisku pozwala na podniesienie temperatury powietrza w pomieszczeniu do 25 m2 nawet o 2-3 stopnie Celsjusza.

W zestawie znajdują się:

  • Wiszący biokominek Vertical
  • Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Regulacja płomienia
  • Zagaszarka
  • Lejek do wlewania paliwa
  • Zestaw montażowy (listwy montażowe, kołki)
Bio Vertical

Specyficzne kody

EAN13
5902730353973

Biokominek Vertical 390x610 czarny mat

276,96 zł
307,73 zł

Klimatycznie, ciepło, oryginalnie. Biokominek Vertical o wymiarach 61x39x12 cm. Pionowy układ. Do zawieszenia na ścianie i do montażu w zabudowie. Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także