• -8%
Biokominek Box 900x400 z szybą (2 kolory) + gratisy

Ciepło i blask ognia - biokominek 900x400 Box z szybą

Poczuj ciepło bijące z biokominka i daj odpocząć oczom, wpatrując się w płomyki ognia. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i poczuj wszechogarniający spokój. Wyciągnij ręce i ogrzej się ciepłem bijącym z paleniska. Już teraz nie musisz mieć tradycyjnego kominka w domu, by cieszyć się błogim relaksem, jaki zapewnia tylko żywy ogień. Biokominek 900x400 z szybą możesz zawiesić bezpośrednio na ścianie lub zamontować w niepalnej zabudowie. Jego prosta bryła, elegancka forma i uniwersalny kolor (biały strukturalny lub czarny strukturalny) sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle efektownie! Doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, w kąciku wypoczynkowym, jak i w sypialni. 

Czy biokominek 900x400 Box z szybą jest bezpieczny?

Rozpalanie żywego ognia w domu rodzi naturalne pytanie o bezpieczeństwo. W przypadku biokominka 900x400 Box z szybą nie musisz się niczego obawiać. Zadbaliśmy o ochronę w każdym detalu. Palnik, w który wyposażony jest biokominek, ma certyfikat bezpieczeństwa renomowanego laboratorium TUV Rheinland. Palnik ten ma podwójne dno i wkład chłonny, dzięki czemu nawet przypadkowo rozlane biopaliwo nie stanowi żadnego zagrożenia. Szyba chroniąca przed bezpośrednim kontaktem z ogniem jest w pełni hartowana, a dołączona do zestawu zagaszarka pozwala na szybkie i bezpieczne, całkowite wygaszenie ognia w biokominku. Dolewanie biopaliwa jest wygodne, łatwe i bezpieczne - w komplecie otrzymasz specjalny lejek.

Jak zamontować biokominek 900x400 Box z szybą?

Jedną z wielu zalet biokominka 900x400 Box z szybą jest możliwość szybkiego i łatwego zamontowania go w wybranym miejscu na ścianie. Możesz go umieścić tam, gdzie potrzebujesz: w zacisznym kąciku, w centralnej części salonu czy też w sypialni, w której będziesz mieć na niego widok z łóżka. Biokominek zasilany jest bezdymnym, ekologicznym biopaliwem, dlatego nie wymaga podłączenia do komina czy wentylacji. Lubisz, gdy w całym domu unosi się piękny zapach? Wybierz jedno z aromatyzowanych biopaliw! W krótkim czasie od zapalenia ognia w palenisku temperatura powietrza w pomieszczeniu do 25 m2 podniesie się nawet o 2-3 stopnie Celsjusza. 

W zestawie znajdują się:

  • Wiszący biokominek 900x400x120 mm
  • Szyba z uchwytami
  • Uchwyt do wygaszania płomienia - zagaszarka
  • Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Lejek do wlewania biopaliwa
  • Zestaw do montażu: listwy montażowe, kołki

Dostępne kolory:

  • Czarny mat
  • Biały mat
Bio 900 box szyba B

Specyficzne kody

EAN13
5902730351115

Biokominek Box 900x400 z szybą (2 kolory) + gratisy

500,89 zł
544,45 zł

 Relaks i odprężenie przy cieple bijącym z paleniska. Biokominek Box z szybą o wymiarach 900x400x120 mm. Naścienny. Nie wymaga podłączenia do komina. Ekologiczny i bezpieczny. 2 kolory do wyboru: biały mat i czarny mat.  

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
czarny mat
 
 
biały mat
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także