Biokominek ścienny Board 45x47x16,5 cm 2 kolory

Biokominek wiszący/ścienny z tablicą Board GMT Bysil 45x47x16,5 cm

Model biokominka z szybą Board Bysil o wymiarach 45x47x16,5 cm wykonany jest ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kominków, która będzie ciekawą ozdobą w Twoim domu lub mieszkaniu. Innowacyjny biokominek Board może spełniać funkcję tablicy. Przednia część pokryta specjalistyczną farbą i stanowi tablicę, na której możesz pisać lub tworzyć bez ograniczeń fantazyjne wzory, a wszystko jest zmywalne. 

Biokominek Board to wygoda montażu. Specjalistyczny sprzęt nie będzie potrzebny. Kominek możesz przymocować do ściany w dowolnie wybranym miejscu. Nie musisz podłączać go do komina, a więc taką instalację spokojnie możesz wykonać samodzielnie. Zabudowa nie jest wymagana. Kolejną zaletą tego modelu jest spora moc grzewcza 2 kW. W pomieszczeniach do 25 m2 urządzenie podnosi temperaturę średnio o 2-3°C. W Twoim salonie będzie przytulnie, klimatycznie i jednocześnie przyjemnie ciepło. Plusem jest również płynna regulacja płomieni, 3-punktowy palnik o ciągłej linii ognia, a także solidna szyba wykonana z hartowanego szkła.

Biokominek Board GMT Bysil – bezpieczeństwo użytkowania

Jest to w pełni bezpieczne urządzenie przetestowane w renomowanych laboratoriach. Palnik posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV, ma podwójne dno oraz specjalny chłonny wkład, które stanowią zabezpieczenie w razie ewentualnego rozlania biopaliwa. Regulacja płomienia palnika została wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej, która pozwala na pełną kontrolę płomieni.

Biokominek ścienny Board wyposażono w hartowaną szybę, która osłania strefę płomieni i chroni domowników przed poparzeniem. Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie. Zestaw zawiera również akcesoria wspomagające bezpieczne użytkowanie biokominka tj. zagaszarkę ognia oraz lejek przeznaczony do wlewu biopaliwa. Biokominek Board Bysil w dwóch wersjach kolorystycznych strukturalnych (matowych): czarno-białej lub czarno-czarnej zamówisz wygodnie online bez wychodzenia z domu w naszej hurtowni internetowej kominkiGT w atrakcyjnej cenie. Oferujemy transport na terenie całej Polski. Napisz lub zadzwoń.

W skład zestawu wchodzą:

  • Biokominek ścienny Board;
  • Palnik (3-punktowy) z certyfikatem TUV;
  • Hartowana szyba;
  • Regulacja płomienia;
  • Zagaszarka (uchwyt do zagaszania płomienia);
  • Lejek do wlewania biopaliwa;
  • Pakiet montażowy (listwy, kołki, uchwyty do szyby).

Kolory do wyboru:

  • Czarno-biały strukturalny;
  • Czarno-czarny strukturalny.
Bio Board CC
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687325

Biokominek ścienny Board 45x47x16,5 cm 2 kolory

223,66 zł

Biokominek ścienny z tablicą Board 450x470x165 mm - ekologiczny, ekonomiczny, nieszkodliwy dla zdrowia. Biopaliwo - bioetanol. Duża moc grzewcza. Do montażu na ścianie lub do zabudowy. Certyfikat bezpieczeństwa TUV.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
czarno-biały strukturalny
 
 
czarno-czarny strukturalny
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także