Biokominek wolnostojący Stainless 36x6x15 cm 3 kolory

Biokominek wolnostojący Stainless 36x6x15 cm 3 kolory

Biokominek o kompaktowych wymiarach 36x6x15 cm i prostej formie sprawdzi się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Eleganckie wzornictwo sprawia, że pasuje praktycznie do każdego wystroju wnętrz. Klasyczny design i uniwersalna kolorystyka stworzą harmonijne połączenie z minimalistycznym wnętrzem urządzonym w stonowanych barwach. Biokominek wolnostojący Stainless zapewnia przyjemną temperaturę pomieszczenia oraz nastrojowe światło, umilając jesienno-zimowe wieczory. Biokominek zasilany płynnym biopaliwem stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kominków. Model wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. 

Biokominek wolnostojący Stainless 36x6x15 cm 3 kolory - nastrojowy klimat i oryginalna dekoracja 

Biokominek wyróżnia się klasycznym designem i wysoką jakością wykonania. Model wolnostojący Stainless ze stali malowanej proszkowo ma zaokrąglony palnik ze stali nierdzewnej. Materiał, z którego wykonano palnik oraz specjalny wkład chłodzący chronią przed rozlaniem biopaliwa,  a dostępna w zestawie zagaszarka umożliwia szybkie i skuteczne wygaszenie ognia w biokominku. Nowoczesny biokominek nie wymaga podłączenia do komina czy wentylacji, a jego montaż zajmuje zaledwie kilka minut. Ekologiczny biokominek wolnostojący Stainless umożliwia stworzenie niepowtarzalnego klimatu w dowolnym pomieszczeniu w domu, dosłownie w kilka chwil. Biokominek wolnostojący Stainless znajdziesz w bogatej ofercie sklepu online kominkiGT. Sprawdź ceny i warunki dostawy i już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zestaw zawiera:

  • biokominek wolnostojący - Biokominek Stainless, 
  • zagaszarka - uchwyt do wygaszenia płomienia, 
  • lejek do wlewania biopaliwa.

Dostępne kolory:

  • czarny połysk,
  • inox,
  • biały połysk.

Bio Stainless C
539 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687257

Biokominek wolnostojący Stainless 36x6x15 cm 3 kolory

139,53 zł

Biokominek wolnostojący Stainless o wymiarach 36x6x15 cm doskonale sprawdzi się nawet na niewielkim metrażu. Elegancka forma i łatwy montaż pozwalają cieszyć się nastrojowym klimatem w chłodne wieczory. Model dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
czarny połysk
 
 
biały połysk
 
 
inox (srebrny)
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także