Biopalenisko Moon + gratisy

Biopalenisko Moon czarny / biały mat – elegancki biokominek wolnostojący

Biopalenisko Mooon firmy Bysil BiokominkiGMT w kolorze matowej czerni lub bieli to propozycja dla osób kochających nowoczesność w aranżacjach. Okrągły kształt, barwy dodające elegancji – tak prezentuje się ten model. Obudowę wykonano ze stali malowanej proszkowo. Palnik o dużej pojemności 1 l to stal nierdzewna. Wymiary biokominka 47,5 x 32, 5 cm. Moc grzewcza biopaleniska Moon wynosi 2 kW. Tyle wystarczy, aby podgrzać temperaturę otoczenia (maks. 25 m2) o 2-3°C. Czas spalania wynosi 1-3 h w zależności od wielkości płomienia.

Do zestawu dołączono elementy ułatwiające użytkowanie oraz dekoracyjne. Znajdziemy tu lejek do wlewu biopaliwa zapobiegający jego rozlewaniu. Zagaszarkę, czyli specjalny uchwyt do wygaszania płomienia. Kamienie ozdobne (3 kg) ułożone wewnątrz paleniska wprowadzą nieco natury do tworzonej aranżacji.

Urządzenie jest proste i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Palnik wyposażono w chłonny wkład, który doskonale wsiąka nadmiar biopaliwa. Farba, którą pokryto obudowę, jest odporna na działanie wysokich temperatur. Dlatego biokominek Moon nawet mimo wielokrotnego palenia zachowa swój pierwotny wygląd.

Biopalenisko Moon – wyjątkowy klimat na tarasie, balkonie lub w ogrodzie

Atutem urządzenia jest prostota montażu bez konieczności instalowania, bez formalności i specjalnych pozwoleń na użytkowanie. Wystarczy umieścić palnik w obudowie. Wlać odpowiednią ilość biopaliwa i można cieszyć się delikatnym i ciepłym płomieniem wszędzie tam, gdzie chcesz. Ze względu na kompaktowe wymiary biopaleniska możesz stworzyć wyjątkową atmosferę w dowolnym miejscu.

Biopalenisko Moon marki Bysil BiokominkiGMT pięknie prezentuje się na otwartych przestrzeniach wokół otaczającej zieleni. Może to być na przykład taras, balkon albo strefa wypoczynkowa w ogrodzie. Widok palącego się ognia w biokominku uspakaja i tworzy całkiem przyjemny klimat. Wprowadza po prostu sielankowy nastrój, dzięki czemu możemy czuć się w pełni zrelaksowani. A to wszystko jest tak łatwe do osiągnięcia.

Palenisko Moon w kolorze czarnym lub białym matowym (cały zestaw) możesz nabyć w mega cenie w naszej internetowej hurtowni kominkiGT. Jak zamówić? Wystarczy zadzwonić lub napisać. Skontaktujemy się jak najszybciej i ustalimy szczegóły wysyłki. Serdecznie zapraszamy!

Zawartość zestawu:

  • biopalenisko Moon czarny / biały mat – biokominek wolnostojący
  • palnik o dużej pojemności (stal nierdzewna)
  • lejek do biopaliwa
  • zagaszarka do wygaszania ognia
  • kamienie ozdobne

Bio Moon B

Specyficzne kody

EAN13
5902730355007

Biopalenisko Moon + gratisy

419,98 zł

Biopalenisko Moon. Biokominek wolnostojący. Okrągły. Średnica 47,5 cm. Wysokość 32,5 cm. Gratis kamienie ozdobne.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
czarny mat
 
 
biały mat
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także