Biokominek wolnostojący Home 36x18x22 cm 3 kolory

Biokominek wolnostojący Home 36x18x22 cm 3 kolory 

Biokominek wolnostojący to ciekawa propozycja dla osób, którym zależy na nastrojowym świetle i przyjemnym cieple, ale nie chcą montować tradycyjnego kominka. Niewielkich rozmiarów biokominek umożliwia podniesienie temperatury od 2-3 stopni w pomieszczeniach o powierzchni nie większej niż 25 m2. Ponadczasowa forma i stonowana kolorystyka sprawiają, że biokominek Home stanowi niepowtarzalną dekorację salonu, sypialni. Model wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły zapewnia kameralny klimat w Twoim domu, umilając wieczory w chłodne, jesienne lub zimowe miesiące. Biokominek wolnostojący Home dostępny jest w kilku modnych, stonowanych kolorach, co pozwala dopasować produkt do każdego stylu wnętrza.

Biokominek wolnostojący Home 36x18x22 cm 3 kolory  - ponadczasowa elegancja, wysoka jakość wykonania

Biokominek wykonany z najwyższej klasy materiałów zapewnia nastrojowy klimat w Twoim domu przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Palnik biokominka ze stali nierdzewnej z wkładem chłodzącym i podwójnym dnem zabezpieczają przed niekontrolowanym rozlaniem biopaliwa. Gwarancją bezpiecznego użytkowania biokominka jest certyfikat TUV wydawany przez uznane laboratorium TUV Rheinland.

W zestawie dostępna jest także zagaszarka umożliwiająca szybkie wygaszenie ognia. Biokominek wolnostojący Home nie wymaga podłączenia do przewodów kominowych i wentylacyjnych ani posiadania specjalnych zezwoleń. Model z linii Home to ekologiczne rozwiązanie, łatwy i szybki montaż i bezpieczne użytkowanie. Chcesz kupić biokominek wolnostojący w przystępnej cenie i z szybką dostawą na terenie kraju? Sprawdź wyjątkową ofertę w sklepie internetowym kominkiGT. 

Zestaw zawiera:

  • palnik z certyfikatem TUV, 
  • szyby hartowane - 2 sztuki, 
  • lejek do nalewania biopaliwa, 
  • zagaszarka - uchwyt do wygaszenia płomienia.

Dostępne kolory:

  • czarny strukturalny
  • szary strukturalny
  • biały strukturalny. 

Bio Home S
499 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687363

Biokominek wolnostojący Home 36x18x22 cm 3 kolory

223,66 zł

Biokominek wolnostojący Home 36x18x22 cm wykonano z najwyższej jakości materiałów, co potwierdza certyfikat TUV. Biokominek Home to szybki, bezpieczny i ekologiczny sposób na przyjemne ciepło i nastrojowe światło w Twoim domu. Dostępny w trzech kolorach.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
szary strukturalny
 
 
czarny strukturalny
 
 
biały strukturalny
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także