Biokominek wolnostojący Sunset Garden 40x40x52 cm, 4 kolory

Biokominek wolnostojący Sunset Garden 40x40x50 cm, 4 kolory

Nowoczesny i ekologiczny biokominek Sunset Garden to oryginalny sposób na aranżację ogrodu. Biopalenisko o prostej formie i wymiarach 40x40x52 cm sprawdzi się nawet na tarasie i balkonie. Oryginalny design i uniwersalne kolory będą doskonale współgrać z otoczeniem urządzonym w stylu nowoczesnym, rustykalnym, tradycyjnym i industrialnym. Biopalenisko ma palnik ze stali nierdzewnej z wkładem chłodzącym, który stanowi ochronę przed wylaniem biopaliwa. Cztery szyby z hartowanego szkła zabezpieczają przed ogniem, a przy tym są niezwykle dekoracyjne. Biokominek Sunset Garden dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, co umożliwia perfekcyjne dopasowanie do stylu pomieszczeń.

Biokominek wolnostojący Sunset Garden 40x40x50 cm, 4 kolory - dla nastroju, ciepła i dla dobra planety

Biokominek wolnostojący Sunset Garden 400x400x500 mm stanowi alternatywę dla tradycyjnych kominków. Płynne biopaliwo jest przyjazne dla środowiska naturalnego, a przy tym zapewnia nastrojowe światło i przyjemne ciepło w domu, ogrodzie i na tarasie. Biokominek pozwala uzyskać temperaturę o 2-3 stopnie wyższą, dzięki czemu może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania podczas jesiennych wieczorów w domu czy wieczornego grilla w ogrodzie.  Biopalenisko nie wymaga podłączenia do przewodów kominowych czy wentylacyjnych, a sam montaż jest niezwykle prosty i intuicyjny. Biopalenisko w różnych kolorach i rozmiarach znajdziesz w wyjątkowej ofercie hurtowni internetowej kominkiGT. Zapewniamy przystępne ceny, sprawną realizację zamówień oraz możliwość zorganizowania transportu w dowolne miejsce w kraju.  

W zestawie znajduje się:

  • biokominek wolnostojący - Sunset Garden 
  • palnik ze stali nierdzewnej 
  • szyby hartowane - 4 sztuki
  • zagaszarka - uchwyt do wygaszenia płomienia.

Dostępne warianty:

  • czarny mat, 
  • brąz strukturalny, 
  • szary, 
  • biały. 
Bio Sunset Garden Br
500 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5905279687868

Biokominek wolnostojący Sunset Garden 40x40x52 cm, 4 kolory

419,98 zł

Biokominek wolnostojący Sunset Garden 40x140x52 cm sprawdzi się w domu, na tarasie i w ogrodzie. Biokominek zapewnia przyjemną temperaturę i wyjątkowy klimat. Model wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Dostępny w 4 wariantach kolorystycznych.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
brąz strukturalny
 
 
szary strukturalny
 
 
czarny strukturalny
 
 
biały strukturalny
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także