• -6%
Biokominek portalowy Koloseum Pula z szybą

Klasyczny biokominek portalowy Pula mini - klimatyczny dom pełen ciepła

Czy masz wrażenie, że w Twoim domu lub mieszkaniu wciąż czegoś brakuje? Szukasz sposobu na stworzenie wnętrza z niepowtarzalnym klimatem? Tęsknisz za pełnym relaksem? Być może biokominek portalowy Pula mini jest tym, czego potrzebujesz! Ponieważ ma mniejszy rozmiar niż standardowe biokominki, możesz go ustawić nawet w bardzo małym pokoju. Jego klasyczne wykończenie pięknie będzie się prezentować zarówno we wnętrzach o wystroju tradycyjnym, jak i eklektycznym, glamour czy awangardowym. Biokominek portalowy Pula mini wystarczy ustawić przy ścianie z niepalnych materiałów. Nie wymaga dodatkowych pozwoleń ani podłączeń do komina czy wentylacji. Wolnostojący portalowy biokominek Pula mini w pomieszczeniu do 25 m2 podnosi w krótkim czasie temperaturę powietrza o 2-3 stopnie Celsjusza.

Relaks w wyjątkowym otoczeniu - biokominek portalowy Pula mini

Lubisz, gdy w Twoim otoczeniu roznosi się piękny zapach? To doskonale! Wystarczy, że zamiast bezwonnego biopaliwa dodasz biopaliwo aromatyzowane i zapalisz ogień w biokominku. Już po chwili będziesz się cieszyć wspaniałą wonią unoszącą się w całym domu. Jeśli zastanawiasz się, czy portalowy biokominek jest bezpieczny, pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości:

  • Biokominek portalowy Pula mini ma palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Palnik ten ma podwójne dno i chłonny wkład, które stanowią zabezpieczenie na wypadek niepożądanego rozlania biopaliwa
  • Palnik wyposażony jest w płynną regulację płomienia, dzięki której w każdej chwili możesz wygasić płomienie w biokominku
  • Dołączony do zestawu lejek umożliwia bezpieczne, łatwe i wygodne dolewanie biopaliwa.

W zestawie znajdują się:

  • Wolnostojący biokominek portalowy Pula mini
  • Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Regulacja płomienia
  • Lejek do wlewania biopaliwa

Bio Pula mini

Specyficzne kody

EAN13
5902730353942

Biokominek portalowy Pula mini

1 047,23 zł
1 114,07 zł

Biokominek portalowy Pula mini. Wymiary 1015x710x205 mm. Kolor biały. Materiał obudowy. MDF (lakierowany). Płynna regulacja płomienia.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także