Biokominek portalowy Koloseum Werona z szybą

Biokominek portalowy z szybą Koloseum Werona - klasyka w najlepszym wydaniu

Elegancki i klasyczny, a przy tym niezwykle efektowny - ten biokominek stanie się wyjątkową dekoracją każdego wnętrza. Nie wymaga podłączenia do komina czy wentylacji. Wystarczy przystawić go w wybrane miejsce do ściany! Wyobraź sobie: siadasz wygodnie przy palenisku, wyciągasz ręce, by poczuć ciepło płomieni i oddajesz się błogim rozmyślaniom, wpatrując się w ogień. A to jeszcze nie wszystko! Biokominek portalowy z szybą Koloseum Werona to sprzęt, który pozwala podnieść temperaturę w pomieszczeniu do 25 m2 o 2-3 stopnie Celsjusza. Jeśli dodatkowo lubisz, gdy w domu roznosi się piękny zapach, wybierz jedno z dostępnych w naszym sklepie biopaliw aromatyzowanych. Zarówno biopaliwa zapachowe, jak i bezwonne spalają się, nie emitując żadnych szkodliwych substancji. Są ekologiczne i całkowicie bezpieczne.

Bezpieczeństwo biokominka portalowego z szybą Koloseum Werona

Biokominek portalowy z szybą Koloseum Werona to nie tylko doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji - od klasycznej, przez glamour, po eklektyczną. To także niepowtarzalna atmosfera, jaką może dać tylko żywy ogień. Możesz bez obaw cieszyć się magicznym klimatem - biokominek Koloseum Werona jest bezpieczny w użytkowaniu. Wyposażony jest w palnik z certyfikatem TUV, z podwójnym dnem i chłonnym wkładem, dzięki którym nawet w przypadku rozlania biopaliwa, całość pozostaje bezpieczna. Płynna regulacja płomienia gwarantuje kontrolę nad ogniem i w razie potrzeby umożliwia szybkie i całkowite wygaszenie ognia. Hartowana szyba chroni przed bezpośrednim kontaktem z płomieniami, stanowiąc skuteczne zabezpieczenie. Ma to szczególne znaczenie, gdy w domu przebywają dzieci lub zwierzęta. Do bezpiecznego nalewania biopaliwa służy tu załączony do zestawu lejek.

W zestawie znajdują się:

  • Wolnostojący biokominek portalowy z szybą Koloseum Werona
  • Palnik z certyfikatem TUV Rheinland
  • Płynna regulacja płomienia wbudowana w palnik
  • Hartowana szyba
  • Lejek
  • Zestaw montażowy
Bio Koloseum Werona szyba

Specyficzne kody

EAN13
5902730351511

Biokominek portalowy Koloseum Werona z szybą

1 653,99 zł

Wolnostojący biokominek portalowy z szybą Koloseum Werona - wymiary 113x100x30 cm. Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV. Płynna regulacja płomienia. Obudowa z lakierowanej płyty MDF. Kolor biały.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także