• -8%
Biokominek okrągły 60 cm Universe (2 kolory) + gratis

Biopalenisko okrągłe Universe 60 cm

Biokominek – biopalenisko Universe Bysil BiokominkiGMT o wymiarach 60 x 15 x 60 cm do wyboru w kolorze czarnym lub białym matowym. Charakterystycznym okrągły kształt sprawia, że model świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Jest solidnie wykonany. Obudowa to stal pomalowana proszkowo farbą odporną na działanie wysokich temperatur. Certyfikowany palnik ze stali nierdzewnej spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wyposażony jest w chłonny wkład, który absorbuje ewentualny nadmiar biopaliwa.

To stylowa ozdoba ogrzewająca otoczenie. Moc grzewcza 2 kW zapewnia wzrost temperatury w przestrzeni do 25 m2 o 2-3°C. Palnik ma sporą pojemność 1 l, co sprawia, że biopalenisko Universe przy maksymalnym wypełnieniu może palić się od 1 do 3 h. O dokładnej długości decyduje wielkość płomienia.

W zestawie poza obudową i palnikiem znajduje się również lejek pozwalający na precyzyjne wlanie biopaliwa do palnika. Ponadto mamy zagaszarkę, czyli specjalny uchwyt do gaszenia ognia. Do kompletu dołączono też kamienie ozdobne (2 kg), które świetnie udekorują wnętrze biokominka.

Biopalenisko Universe czarny mat – uniwersalność, wygoda i bezpieczeństwo w użytkowaniu

Dzięki niewielkim wymiarom czarne wolnostojące biopalenisko Universe ma wiele możliwości zastosowań. Jest przenośne, niezwykle łatwe w montażu a przy tym wygląda naprawdę efektownie. Co istotne jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. W szybkim czasie możesz zamienić dowolne miejsce w klimatyczną i ciepłą przestrzeń.

Gdzie można korzystać z biokominka Universe? Praktycznie wszędzie. Świetnie sprawdzi się na otwartej przestrzeni. Może to być taras, balkon, patio albo strefa wypoczynkowa w ogrodzie. Montaż trwa dosłownie chwilę, obsługa paleniska jest po prostu intuicyjna. Nie potrzeba dodatkowych instalacji, specjalnie przygotowanych miejsc, ani pozwoleń na użytkowanie.

Matowa czerń lub biel biopaleniska współgra z otaczającą zielenią. Delikatny płomień na łonie natury pozwoli Ci na upragniony relaks. Romantyczne wieczory, rodzinne spotkania, imprezy z przyjaciółmi. Każda okazja jest dobra.

Gdzie kupić palenisko Universe Bysil BiokominkiGMT? Najlepiej online, czyli u nas w hurtowni internetowej kominkiGT. Zamówienia składasz telefonicznie lub mailowo. Formalności załatwiamy zdalnie, a towar wysyłamy prosto do Ciebie. Wszystko w rozsądnych cenach. To Ci się opłaci.

Zawartość zestawu:

  • biopalenisko Universe czarny / biały mat  – biokominek wolnostojący;
  • palnik o dużej pojemności (stal nierdzewna);
  • lejek do biopaliwa;
  • zagaszarka do wygaszania ognia;
  • kamienie ozdobne.

Kolory do wyboru:

  • Czarny mat;
  • Biały mat.
Bio Universe B

Specyficzne kody

EAN13
5902730355137

Biokominek okrągły 60 cm Universe (2 kolory) + gratis

486,96 zł
529,30 zł

Biokominek okrągły 60 cm. Idealna ozdoba tarasu. Duży pojemnik na bioetanol. Kolor czarny i biały. Kamienie ozdobne 2 kg gratis.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

Kolor  * Wymagany
 
czarny mat
 
 
biały mat
 
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także