Biokominek Concrete Loft szary betonowy

Industrialny wystrój i biokominek Concrete Loft

Biokominek Concrete Loft - nowoczesne wydanie tradycyjnego kominka. Jego prosta forma i faktura naturalnego betonu sprawiają, że świetnie będzie się prezentował zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach o loftowym wystroju. Ustaw biokominek Concrete Loft przy ścianie z niepalnego materiału, w dowolnym miejscu. Wszystkie elementy potrzebne do montażu znajdziesz w komplecie. Zamontowanie biokominka Concrete Loft jest łatwe i w krótkim czasie możesz się cieszyć ciepłem bijącym z paleniska! Użytkowanie biokominka jest w pełni bezpieczne. To sprzęt wyposażony w palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV. Ma on podwójne dno i wkład chłonny, dzięki czemu nawet jeśli przypadkowo rozlejesz biopaliwo, całość pozostaje bezpieczna. Płynna regulacja płomienia pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad ogniem, a w razie potrzeby szybko i wygodnie możesz go zgasić. Bezpieczne i łatwe nalewanie biopaliwa zapewnia dołączony do zestawu lejek. 

Ciepło i blask ognia w biokominku Concrete Loft

Nie ma chyba lepszego sposobu na stworzenie przyjemnej atmosfery w domu lub w mieszkaniu niż rozpalenie żywego ognia. Dzięki biokominkowi Concrete Loft zyskasz kącik do odpoczynku, w którym możesz się w pełni zrelaksować. Poczuj na twarzy delikatne ciepło bijące z paleniska i daj odpocząć oczom, wpatrując się w migoczące płomienie. Zasiądź razem z gośćmi w pobliżu biokominka i wspólnie spędźcie wieczór przy ogniu. To będzie niezapomniany czas! Ogień w palenisku biokominka Concrete Loft pozwala na podniesienie temperatury powietrza nawet o 2-3 stopnie Celsjusza, dzięki czemu dodatkowo ogrzejesz pomieszczenie. Niezwykły efekt zapewni użycie aromatyzowanego biopaliwa - podczas spalania emituje ono piękny zapach.

W zestawie znajdują się:

  • Wolnostojący biokominek portalowy Concrete Loft
  • Palnik z certyfikatem TUV
  • Regulacja płomienia
  • Lejek do nalewania paliwa
  • Zestaw do montażu

Bio Concrete Loft

Specyficzne kody

EAN13
5902730353966

Biokominek Concrete Loft szary betonowy

840,67 zł

Wolnostojący biokominek portalowy Concrete Loft - kolor betonu (szary). Wymiary: 954x842x160 mm. Płynna regulacja płomienia. Palnik z certyfikatem TUV. Nie wymaga podłączenia do wentylacji ani do komina.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także