Biopalenisko Kozen

Na balkonie, w ogrodzie i w bloku - biopalenisko Kozen

Wolnostojące biopalenisko (biokominek) Kozen znakomicie nadaje się zarówno do nowoczesnego loftu, jak i przytulnego domku na wsi. Fantastycznie będzie się też prezentować na tarasie czy na balkonie w bloku. Możesz go ustawić w dowolnym miejscu (w odległości co najmniej 50 cm od materiałów łatwopalnych) i wszędzie zapewni Ci przyjemne ciepło i niezwykły blask, jaki dają tylko płomienie żywego ognia. Montaż biopaleniska Kozen jest prosty i szybki. Po złożeniu wystarczy wybrać dla niego dogodne miejsce, postawić i zapalić ogień. Co ważne, biopalenisko Kozen w każdej chwili możesz ustawić gdzie indziej. Ustaw biokominek Kozen w swojej sypialni, by stworzyć w niej niepowtarzalny klimat. Postaw go w salonie, by można było spędzać przy nim wspólne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Z kolei biopalenisko Kozen ustawione na zewnątrz będzie nie tylko delikatnie oświetlać przestrzeń, ale też pozwoli ogrzać ręce w chłodniejsze wieczory.

Biopalenisko Kozen - łatwo, szybko i bez dodatkowych utrudnień

Biokominek Kozen nie wymaga dodatkowych zezwoleń i nie trzeba go podłączać do instalacji kominowej. Biopaliwo, dzięki któremu pali się ogień w palenisku, jest całkowicie bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Nie emituje dymu ani żadnych szkodliwych substancji. Co więcej, jeśli wybierzesz biopaliwo aromatyzowane, w najbliższym otoczeniu będzie się unosił piękny zapach. Palnik w biopalenisku Kozen ma wkład chłonny, który chroni przed niepożądanym rozlaniem się biopaliwa. W komplecie z biokominkiem Kozen otrzymasz zagaszarkę, dzięki której możesz zgasić w jednej chwili ogień palący się w palenisku.

W zestawie znajdują się:

  • Wolnostojący biokominek (biopalenisko) Kozen
  • Palnik ze stali nierdzewnej
  • Uchwyt do wygaszania płomienia (zagaszarka)
  • Zestaw do montażu
Bio Kozen

Specyficzne kody

EAN13
5902730353904

Biopalenisko Kozen

770,55 zł

Biopalenisko Kozen 44x136x31 cm. Palnik z regulacją płomienia. Do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku. 

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także