Szyba do biokominków Koloseum

Szyba do biokominków portalowych Koloseum gr. 4 mm uchwyty czarny mat 

Szyba do biokominków Koloseum to wysokojakościowy produkt wykonany z hartowanego szkła o grubości 4 mm i wysokości 40 cm. Akcesorium jest dedykowane do wszystkich biokominków portalowych z linii Koloseum, a w szczególności do biokominkówGMT Paula i Werona.

Do zestawu dołączono dwie prowadnice (uchwyty) w kolorze czarnym matowym, które umożliwią szybki i bezproblemowy montaż. Wystarczy przykręcić je do kominka i umieścić w nich szybę. Czarny matowy kolor uchwytów idealnie współgra z designem dowolnego biokominka. 

Szyba jest odpowiednio przystosowana do użytkowania, odporna na bardzo wysokie temperatury. Podczas pracy biokominka nie trzeba jej demontować. Szczelina znajdująca się na dole zapewnia prawidłowy obieg powietrza, tak aby podtrzymać płomień. W ten sposób można swobodnie go regulować lub zagaszać. Wysokość szyby 40 cm doskonale osłania ogień. 

Szybę do biokominków portalowych Koloseum możesz zamówić przez Internet w sklepie online kominkiGT. Zadzwoń lub napisz. Towar wysyłamy na terenie całej Polski. Oferujemy zawsze możliwie najniższą cenę. Skontaktuj się z nami, zapraszamy!

Szyba do biokominków Koloseum – zalety 

  • hartowane szkło odporne na wysokie temperatury
  • bariera ochronna przed rozprzestrzenianiem się ognia na zewnątrz biokominka
  • osłona ognia przed podmuchami wiatru
  • stabilizacja płomienia
  • gwarancja bezpiecznego użytkowania
  • w zestawie 2 prowadnice ułatwiające montaż
Bio szyba Koloseum

Specyficzne kody

EAN13
5902730351825

Szyba do biokominków Koloseum

254,23 zł

Szyba do biokominków Koloseum. Odporne szkło hartowane. Grubość 4 mm.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także