• -6%
Biokominek Wooden Alaska naturalny dąb

Biokominek Wooden Alaska - niepowtarzalny klimat i elegancja

Czy w Twoim domu lub mieszkaniu wciąż Ci czegoś brakuje? Szukasz sposobu na efektowne zagospodarowanie ściany? A może przeglądasz oferty sklepów, by znaleźć coś, co pozwoli Ci stworzyć wnętrze, w którym będzie panować magiczna atmosfera? Świetnie się składa. Biokominek portalowy Wooden Alaska w kolorze naturalnego dębu to odpowiedź na Twoje poszukiwania! Stylowe wykończenie. Oryginalny kształt. A do tego klimat, jaki daje tylko żywy ogień, przy którym można ogrzać ręce i w który można się wpatrywać godzinami. Biokominek Wooden Alaska wystarczy ustawić przy ścianie. Do jego zamontowania nie potrzeba ani dodatkowych zezwoleń, ani też podłączenia do wentylacji czy komina. Po zapaleniu ognia w pomieszczeniu do 25 m2 temperatura powietrza podniesie się o 2-3 stopnie Celsjusza. A jeśli lubisz, gdy po całym domu lub mieszkaniu roznosi się piękny zapach, użyj zamiast biopaliwa bezwonnego - biopaliwa aromatyzowanego.

Wolnostojący biokominek portalowy Wooden Alaska - bezpieczeństwo przede wszystkim

Biokominek Wooden Alaska wprowadza do wnętrza miłą atmosferę i stanowi oryginalną dekorację. To sprzęt wyjątkowo łatwy w montażu - wystarczy zadbać o to, by stał w odległości co najmniej 50 cm od materiałów łatwopalnych. Co więcej, biokominek portalowy Wooden Alaska jest w pełni. Biokominek Wooden Alaska jest wyposażony w palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV, przyznawanym przez renomowane laboratorium TUV Rheinland. Palnik ten ma podwójne dno i chłonny wkład, dzięki czemu nawet w przypadku niepożądanego rozlania biopaliwa nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo. Siłę ognia w biokominku możesz z łatwością kontrolować przy pomocy załączonej do zestawu regulacji płomienia. Biopaliwo dolejesz w wygodny, łatwy i bezpieczny sposób dzięki lejkowi, który znajdziesz w komplecie. 

W zestawie znajdują się:

  • Wolnostojący biokominek portalowy Wooden Alaska
  • Regulacja płomienia
  • Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV
  • Lejek do nalewania biopaliwa
Bio Alaska

Specyficzne kody

EAN13
5902730353959

Biokominek Wooden Alaska naturalny dąb

1 053,85 zł
1 121,12 zł

Wolnostojący biokominek portalowy Wooden Alaska - wymiary 1015x710x205 mm. Płynna regulacja płomienia. Palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TUV. Kolor: naturalny dąb.

 
Dostawa kurier cała Polska. Cennik dostaw: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także